Galaxy Note 7’de Acele mi Edildi?

   Galaxy Note 7 modelinde yaşanan sorunlar ile ilgili önemli bir iddia gündeme geldi. İddialara göre Samsung, Galaxy Note 7 için acele etmiş.

   Galaxy Note 7’de Acele mi Edildi?

   Son dönemlerin en çok konuşulan marka ve modeli Samsung’un Galaxy Note 7 modeli oldu. Bu modelde yaşanan batarya sorunları ile telefonların patlamaya başlaması ciddi bir sorun yaratırken, bu konuda Samsung, tüm cihazları yenilemede karar kılarak iade işlemlerini başlatmış durumda. Bu iade işlemleri sayesinde kişiler sorunsuz bir cep telefonun sahip olurken, markanın Galaxy Note 7 işlemlerinde ciddi bir hata yaptığı da konuşulmaya başlandı.

   Acele edildi!

   Apple ile rekabet içerisinde olan Samsung, Apple’ın tanımı öncesinde cihazlarının satışına başlamak adına acele ettiği ve bu nedenle önemli bir hata yaptığı iddia edildi. Bu iddialar şimdiden teknoloji dünyasını ciddi bir şekilde ikiye bölerken, iddialar ile ilgili Samsung cephesinden herhangi bir açıklama gelmedi.

   Konuyla ilgili gelen bilgilerde iPhone 7 modelinde Apple’ın çok ciddi değişiklikler yapmayacağının öğrenildiği ve ardından yönetim kurulu tarafından yeni bir planlamanın yapıldığı belirtildi. Bu planlama ile birlikte Samsung çok daha iyi bir cihaz sunmak istedi. Bunun sonucunda Galaxy Note 7 için yeni değişiklikler yapıldı. 3500mAh batarya kapasitesi gibi ciddi ve önemli özelliklerin yer aldığı Galaxy Note 7 bu sebeplerle normal tanıtım tarihinden çok daha erken bir tarihe çekildi ve tanıtıldı. Bu süre boyunca tedarikçilerden Samsung çalışanlarına kadar herkes yoğun tempo çalışmaya başlarken, yaşanan bu hatanın da bu yoğun tempoda gözden kaçtığı ve fark edilmediği belirtildi.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.