Galaxy Note 7 Türkiye’de Satışa Çıktı Fiyatı ve Satıldığı Site Haberimizde

   Samsung’un Note serisini kullanan müşterilerin beklediği son sürüm olan Note 7 serisi artık Türkiye’de de satılıyor.

   Galaxy Note 7 Türkiye’de Satışa Çıktı Fiyatı ve Satıldığı Site Haberimizde

   Gelişen teknoloji ve Türkiye’deki pazar payının büyüklüğünden artık birçok şirket haberdar. Daha geçen günler içerisinde sizlere tanımının yapıldığını duyurduğumuz Samsung Galaxy Note 7’ye artık Türk halkı da sahip olabilecek. Model henüz ülkelere dağıtılmış değil çünkü yeni tanıtılan ürünler için öncelikle sipariş sistemi kullanılır. Bu aşama biraz da Samsung’un cihazını deneme aşaması gibidir.

   Nasıl ve nereden alabilirim?

   Galaxy Note 7’ye sahip olmak isteyen vatandaşlarımızın yapması gereken tek şey n11.com sitesine girip buradan kayıt olabilir ve talepte bulunabilirsiniz. Ürün henüz yeni olduğu için bu aşamada satın olacak müşterilere Samsung şirketi tarafından Gear VR hediye edilecek. Note 7’nin şu anki fiyatı n11.com sitesi üzerinde 3599 TL olarak satışa sunulmuş bulunmakta.

   Bu eşsiz deneyimi yaşamak isteyip satın alan vatandaşlarımıza şimdiden hayırlı olsun dileklerimizi iletiyoruz. Unutmasınlar ki bu telefona sahip olduklarında çevrelerinin gözleri hep Note 7 üzerinde olacak. Çünkü ülkemizde tek tük bulunan siparişle gelen bir telefon olduğu için görüp dokunmak çokta kolay olmayacak.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.