Galaxy Note 7 Ara Yüzü Galaxy S7’de Kullanılacak

   Samsung tarafından yapılacak yeni bir güncelleme ile birlikte artık Note 7’de kullanılan ara yüz Galaxy S7’de kullanılmaya başlanacak.

   Galaxy Note 7 Ara Yüzü Galaxy S7’de Kullanılacak

   Samsung telefonlarına getireceği Android Nougat işletim sistemi ile birlikte kapsamlı bir değişiklik de yaratacak. Konuyla ilgili elde edilen ilk bilgilerde değişikliğin ara yüzde yapılacağı belirtilirken, Note 7’de kullanılan ve çok sevilen ara yüz artık Galaxy S7’de de tercih edilecek. Bu değişiklik ile birlikte özellikle Galaxy S7 kullanıcılarına hoş bir sürpriz yapacak olan Samsung hem ara yüz değiştirecek hem de telefondaki önemli bir eksiği de gidermiş olacak.

   Amiral gemilerini geliştiriyor!

   Bu yıl Samsung tarafından piyasaya sunulan Note 7 ve Galaxy S7 modelleri için geliştirmelere devam eden Samsung, piyasada yaygın bir kullanım oranına da sahip olmayı başardı. Her ne kadar Note 7 modellerinde yaşanan sorunlar ile birlikte gerileme görülmüş olsa da yeniden satışa çıkacak yeni modeller ile birlikte Samsung’un bu durumu toparlaması bekleniyor.

   Android Nougat 7. seriye geliyor!

   Galaxy S7 ve Note 7 için güncelleme yayınlamaya hazırlanan Samsung, bu güncelleme ile birlikte cihazlarda Android Nougat 7.0 kullanılmasını da mümkün hale getirecek. Böylece Galaxy S7 kullanıcıları için daha iyi bir telefon deneyimi sunulmuş olacak. Kuşkusuz yeni özellikler arasında en çok dikkat çekecek güncelleme ise Galaxy S7 modeline gelecek olan Grace UX.

   Çok daha hızlı ve performans odaklı olan bu ara yüz Galaxy S7’e güç katacak.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.