Galaxy Note 5 İçin Yeni Güncelleme Geldi!

   Galaxy Note 5 için güncelleme sonunda geldi. İşte detaylar!

   Galaxy Note 5 İçin Yeni Güncelleme Geldi!

   Geçtiğimiz aylarda Marshmallow güncellemesi almış olan Galaxy Note 5 için ülkemizdeki cihazlara yeni bir güncelleme geldi.  İşte yeni güncellemenin getirileri!

   Geçtiğimiz aylarda Galaxy Note 5 Android 6.0 Marshmallow güncellemesine kavuşmuştu ve bu güncelleme kullanıcıları memnun etmeye devam ediyor. Gelen bu güncelleme sayesinde kullanıcı deneyimini daha üst bir seviyeye çıkarmış olan Note 5, yepyeni bir yazılım güncellemesi daha yayınladı.

   Yeni güncelleme ile Galaxy Note 5 neler kazandı?

   Öncelikle yeni gelen yazılım güncellemesi ile böcek onarımları gerçekleşti ve bunun yanı sıra cihaz kararlılık geliştirmeleri de yapıldı. Performans üzerine yapılan birçok iyileştirme ile yeni ve geliştirilmiş özellikler de güncelleme sayesinde telefona kazandırıldı.

   Yazılım güncellemesini indirmek isteyenler öncelikle dosya boyutunun son derece büyük olduğunu bilmeli. Ayarlar – cihaz hakkında – güncellemeleri indir yollarını izleyerek güncellemeyi telefonunuza indirebilirsiniz.

   Güncellemelerin her telefona kattığı özelliklerin olduğu bilinen bir şey ancak elbette bazı güncellemeler kullanıcıları memnun etmiyor. Galaxy Note 5 için gelen yeni yazılım güncellemesi ise kullanıcıların beğenisini şimdiden toplamış durumda. Sizler de hemen Note 5 cihazınıza güncellemeyi indirerek gelişen özelliklerin tadını çıkarabilirsiniz.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.