Uygun Fiyatlı Akıllı Telefonlar

   Fiyat performans ürünü en uygun fiyatlı akıllı telefonlar listesinde (200 – 300 Dolar) her keseye uygun telefonlar var.

   Uygun Fiyatlı Akıllı Telefonlar

   Bütçe dostu bir cep telefonu arıyorsanız bu noktada sağlam özelliklere sahip ucuz bir telefon bulmak geçmişte zordu. Etkileyici tasarım ve iyi bir kamera düşüncesi hayal bile edilemezdi, ancak 2018’de durum hiçte öyle değil. En iyi bütçe telefonlarını sizler için araştırdık ve dikkatimizi çeken 5 tanesini sizler için listeledik. Bütçe dostu bu 5 model, fiyat performans telefonunda aradığımız tüm özelliklere sahip. Fiyat performans ürünü en uygun fiyatlı akıllı telefonlar listesinde her keseye uygun akıllı telefonları bir araya topladık.

   Fiyat performans ürünü en uygun fiyatlı 5 akıllı telefon

   Bu listedeki telefonları seçmek için teknik özelliklerine, tasarımına ve öne çıkan özelliklerine baktık ancak en önemlisi bizim için fiyattı. Fiyat konusunda bazı kişiler bir fiyat performans telefonunun 500 dolara kadar çıkabileceğini söylüyorlar ancak biz öyle düşünmüyoruz. Bir fiyat performans cihazı için 200-300 dolar ideal bir fiyattır bu yüzden bu listede sadece 300 dolara kadar olan cihazlar var.

   Xiaomi Mi A1

   Fiyat Performans Ürünü En Uygun Fiyatlı Akıllı Telefonlar - Xiaomi Mi A1

   Fiyatı: 199 $

   Önemli özellikler: Snapdragon 625 ve 4 GB RAM

   Biyometrik sensör: Parmak izi tarayıcı

   Xiaomi Mi A1 geçen sonbahar çıkmasına rağmen hala harika duruyor. Tasarımı itibariyle iPhone’a çok benziyor ve stok Android ile çalışması sayesinde Snapdragon 625 ve 4GB RAM ile çok iyi bir performans sunuyor.

   Honor 7X

   Fiyat Performans Ürünü En Uygun Fiyatlı Akıllı Telefonlar - Honor 7X

   Fiyatı: 199 $

   Önemli özellikler: 5.93 inç 1080p ekran ve 16MP çift kamera

   Biyometrik sensör: Parmak izi tarayıcı

   Honor 7X’in (Mi A1 gibi) iPhone’dan ilham aldığını inkar etmiyoruz, ancak yargılama da yapmıyoruz çünkü harika görünüyor. Aslında, 5.93 inçlik bir 1080p ekrana yer açmak için parmak izi tarayıcısını arkaya yerleştirmek çerçeveyi inceleştirerek tasarımı geliştirir. Huawei, siyah ekrana etkileyici bir şekilde dikkat çeken bir çift kamera ve kaygan mavi renk seçeneği de içeriyor.

   iPhone SE

   Fiyat Performans Ürünü En Uygun Fiyatlı Akıllı Telefonlar - iPhone SE

   Fiyatı: 294 $

   Önemli özellikler: Apple A9 işlemci ve 12MP kamera

   Biyometrik sensör: Touch ID parmak izi tarayıcısı

   Ucuz iPhone’lar bulmak zordur bu yüzden Apple, iPhone SE’yi iki yıl önce uygun fiyatla satışa sundu. Tasarım altı yaşında olmasına rağmen, hala kaliteli ve Apple’ın yeni bir A9 işlemcisi ve 12MP kamera ile yenilemesi sayesinde iPhone SE, en iyi bütçe telefonlarından biri. Ayrıca Apple’ın iMessage ve FacTime dahil akıllı telefonlarının sunduğu tüm avantajlara bu telefonla erişebileceksiniz.

   Nokia 6.1

   Fiyat Performans Ürünü En Uygun Fiyatlı Akıllı Telefonlar - Nokia 6.1

   Fiyatı: 248 $

   Önemli özellikler: Snapdragon 630 ve 4 GB RAM

   Biyometrik sensör: Parmak izi tarayıcı

   Nokia, Nokia 6 ile iyi bir yükseliş yaptı, bu nedenle de, telefonu yeniden icat etmek yerine, var olan modelin tasarımını yeniledi ve Nokia 6.1 adını verdi. Bu telefon fantastik bir bütçe telefonu haline geldi. Nokia bu telefonda, ekranından (5.5 inç 1080p), kamerasından (16MP), teknik özelliklerden (Snapdragon 630) ve hiçbir şeyinden kaçmadı.

   Moto G6

   Fiyat Performans Ürünü En Uygun Fiyatlı Akıllı Telefonlar - Moto G6

   Fiyatı: 235 $

   Önemli özellikler: Tamamı cam tasarım ve 5,7 inç 1080p ekran

   Biyometrik sensör: Parmak izi tarayıcı

   Moto G6, tamamen cam tasarımı ile Galaxy S9 ve iPhone X’i hatırlatıyor ve kesinlikle 235 doların karşılığını sunuyor. Motorola’nın tasarım, ekran (5.7 inç 1080p) ve teknik özellikleri (Snapdragon 450, 4GB RAM, 12MP çift kamera) ile düşük bütçeli amiral gemisi haline getirdiği bu değerler, tüm telefon üreticisinin yapmasını dilediğimiz bir şey.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.