FIFA 2019 İddialı Yeni Bir Özellikle Çıkış Yapacak!

   FIFA 2019 5’e 5 karşılaşma modu ile PES 19’a yeni bir gol atacak gibi görünüyor!

   FIFA 2019 İddialı Yeni Bir Özellikle Çıkış Yapacak!

   FIFA 2019, bu yıl kullanıcılarına inanılmaz özellikler sunmaya dikkat ediyor. Oyuna nostaljik kullanıcıların ekleneceği yeni bir mod daha gelecek. FIFA 2019’da 5’e 5 maç yapma imkanınız olacak.

   FIFA oyunları her yıl futbolseverler tarafından heyecanla beklenmektedir. FIFA 2019, kullanıcılarına bu yıl heyecanlandıracak yeni özellikler sunmaya da dikkat ediyor. Yapım, Şampiyonlar Ligi organizasyonunun resmi haklarının hepsini alandaki en büyük rakibinin elinden aldı. Bunun üzerine başka bir iddialı moduyla oyun severlerin karşısına çıkacak gibi görünüyor.

   FIFA 2019 5’e 5 karşılaşma modu

   Sosyal medya ağı olan Twitter’da FIFATRADEBRASIL hesabı tarafından paylaşılmış olan ve FIFA 2019’dan alındığı iddia edilen ekran görüntülerine göre oyunu oynayacağınız sırada oyunda 5’e 5 futbolcularıyla birlikte karşılaşmalar yapma imkanınız olacak yeni bir mod daha bulunacak. Bu tür maçlar önceden bulunuyordu ve FIFA müdavimleri bu tür maçları büyük bir heyecanla bekliyordu. Maçlar önceden FIFA Street’te heyecanla oynanıyordu.

   Yeni oyun modunun FIFA Street’te Last Man Standing konseptiyle benzerlik göstermektedir. Yeni oyun modunda 5 kişilik oyunculardan oluşan takımda her gol yediğiniz zaman 1 tane oyuncunuzu kaybedersiniz. FIFA bu özelliğini FIFA 2019’a da ekleyerek oyuncularının nostaljik anlar yaşamasını sağlarken hayranlarının isteklerini dinlediğini de göstermektedir. FIFA 2019, EA Sport tarafından 28 Eylül 2018 tarihinde piyasaya çıkarılacaktır. Yapımın ultimate olan sürümü 500 TL’ye piyasaya çıkacakken standart sürümün fiyatı 345 TL olacaktır. Beklenen özelliğin iki sürümde de bulunup bulunmayacağı hakkında henüz kesin bir bilgi yok.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.