FIFA 18 Güncellemesi Çıktı (FIFA 2018 Yeni Yama)

   PS4, Xbox One ve PC platformları için yeni FIFA 18 yaması (FIFA 2018 güncellemesi) yayınlandı.

   FIFA 18 Güncellemesi Çıktı (FIFA 2018 Yeni Yama)

   Yeni FIFA 18 güncellemesi PlayStation 4, Xbox One ve PC platformları için indirmeye açıldı. Yamayla birlikte Ultimate Team modunda bazı değişiklikler yapılırken, kalecilerin maçlardaki tepkileri de değiştiriliyor ve bazı düzenlemelere gidiliyor.

   FIFA 18 güncellemesi ile çeşitli hatalar düzeltildi

   Electronic Arts, güncellemeyle birlikte hakemlerin verdiği hatalı penaltıların düzeltildiğini dile getirirken, kalecinin yapay zekâları da artık daha iyi hale getirildi. Ultimate Team’de ise PlayStation Dynamic Menu ile Xbox Home Menu sürelerine kısıtlamalar getirilirken, ses konusunda da bazı düzenlemeler yapıldı.

   FIFA 18 geçtiğimiz aylarda satışa sunuldu ve başarılı inceleme puanları almıştı fakat EA şaşırtıcı bir açıklama yaparak oyunun artık her sene çıkmayabileceğini dile getirmişti. Bunun yerine üyelik modeline geçmeyi planlayan EA, oyuna ilerleyen dönemlerde yeni yamalar getirip aynı oyun üzerinden de ilerleyebilir!

   FIFA 18 Switch sürümü beğenilmedi

   FIFA 18 bu yıl aynı zamanda Nintendo’nun başarılı konsolu Switch için de çıkış yaptı fakat PS4 ile Xbox One sürümleri kadar beğenilmedi. Yeteri kadar mod olmaması ve arkadaşlarla online oyun seçeneği sunulmaması Switch sürümüne eksi puan getirmişti.

   FIFA 18 güncellemesi ve yeni yamaları bir daha ki sefer Origin’e giriş yaptığınızda otomatik olarak indirebilirsiniz.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.