FİFA 17 Paldır Küldür Geliyor!

   Tutkunu olduğumuz sanal turnuvaların gerçeğe en yakın boyutu olan Fifa, gerçekliğe yaklaşan Pes’e gerçeklik öğretmeye geliyor.

   FİFA 17 Paldır Küldür Geliyor!

   Öncelikle şunu belirtmemiz gerekiyor ki, Fifa 17 oyuncular tarafından büyük merakla beklenen bir oyun. Oyunun resmi olarak sunulan tanıtım videosu ise, ateşe körükle gitmek deyimiyle ifade edilebilecek cinsten. Yapımcı firma EA GAMES tarafından oyunun çıkış tarihi ve fiyatı açıklandı.

   Yapay zekadan da öte

   “Futbol değişti” gibi iddialı bir sloganla çıkış yapan yapımcı, Konami oyun firmasının geliştirmiş olduğu PES 17 ‘ye ders vermeye geliyor. Oyunda kullanılan yeni oyun motoru gerçek hayata benzer bir oyun sergilemekle birlikte oyuncular da gerçek bir futbolcu gibi performans sergiliyor. Güncellemelerle birlikte tüm oyunculara gerçek futbolcunun duygusal derinliği ve durumunu da aktaracak olan EA GAMES, bu iş için gerçek anlamda zahmet vermiş gibi görünüyor.

   Fiyatı ne kadar?

   3 farklı paket halinde sunulacak oyun için Standart Paket, Lüks Paket ve Süper Lüks Paketleri mevcut olacak. Paketin içeriğine göre özellikler mevcut olmasına ek olarak, Standart için 60 Euro, Lüks için 80 Euro ve Süper Lüks için 90 Euro fiyat biçilmiş durumda.

   Peki ne zaman çıkacak?

   3 gün sonra yapılacak olan E3 oyun fuarında tanıtımı gerçekleşecek olan Fifa 17’nin çıkış tarihi ise 29 Eylül olarak belirlendi. Fifa 17’nin gerçekten futbolu değiştirip değiştiremeyeceği ise günler sonra belli olacak…

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.