FIFA 17 İlk İncelemesi! Neler Yeni?

   Geçtiğimiz günlerde piyasaya sunulan FIFA 17 ile birlikte kullanıcılar yeni bir futbol macerasına daha başladı. İşte oyun ile ilgili paylaşılan ilk izlenimler.

   FIFA 17 İlk İncelemesi! Neler Yeni?

   Yıllardan beri oyun sektörünün en önemli oyunlarından birisi olarak gösterilen FIFA serisi son olarak FIFA 17 ile piyasaya sunuldu. Futbol oyunları denildiğinde akla ilk gelen versiyonlardan birisi olan FIFA, 17 olarak adlandırılan yeni versiyon ile birlikte çok daha başarılı durumda.

   Hikaye modu dikkat çekiyor!

   Yapılan incelemeler, ilk izlenimler öncelikli olarak ise hikaye modu üzerine yoğunlaşmış durumda. Bir oyuncunun kontrol edildiği ve bir oyuncunun yaşamının yönlendirildiği hikaye modu, farklı bir oyun deneyimi sunuyor. Üstelik oyunda başarıya ulaşma sırasında zorluklara karşı mücadele etmeniz gereken hikaye modunda geliştirilmiş oyun motoruyla çok daha gerçekçi bir maç yapmak ve hikaye yaşamak mümkün.

   Oyun motoru yenilendi

   FIFA 17 için konuşulan en önemli diğer konu ise geliştirilen oyun motoru. Bugüne kadar oyunların üretilmesinde kullanılan oyun motorunun artık kullanılmadığı ve yeni bir sistemin kullanılmaya başlandığı belirtilirken FIFA 17’de bu durumun olumlu etkisi de ilk bakışta göze çarpıyor. Oyunda dikkat çeken diğer bir  nokta ise eski serilerde olduğu gibi hızlı bir şekilde maça geçiş yapmanın önlenmesi. Maçlar için hazırlık süreçlerinin daha çok ön plana çıktığı versiyon, özellikle 2 maç arasındaki sürelerin uzaması ile birlikte kişilerin daha iyi bir şekilde maça hazırlanmasını, özel taktik antrenmanları yapmasını sağlıyor. Yenilenen FIFA 17 pek çok açıdan kullanıcıların ilgisini çekebilecek durumda ve önümüzdeki dönemlerde kullanım oranlarının artmasıyla birlikte çok daha popüler hale gelebilecek potansiyelde.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.