Fenerbahçe Yandex Projesi Çok Rağbet Gördü

   Fenerbahçe ve Yandex ortaklığında hem sponsorluk hem de arama motoru sponsorluğu yapıldı.

   Fenerbahçe Yandex Projesi Çok Rağbet Gördü

   Fenerbahçe ve Yandex ortaklığında hem sponsorluk hem de arama motoru sponsorluğu yapıldı. Nedir bu arama motoru sponsorluğu diyecek olursanız Yandex, Fenerbahçe’ye özel arama motoru ve tarayıcı yaptı. Ama optimizasyonları farklı değil terk farklı olan logo diyebiliriz.

   Fenerbahçe ve Yandex ortaklığında hem sponsorluk hem de arama motoru sponsorluğu yapıldı

   Fakat şöyle bir durum var Fenerbahçe Yandex’i kaç kişi kullanır arama yaparsa o kadar Fenerbahçe’nin kasasına para giriyor. Hesaplama şu şekilde, her bir taraftar gün içerisinde en az 40 arama yaparsa kulübüne yıllık 36 dolar gelir sağlamış olacak.

   Şimdiye kadar 185 bin Fenerbahçelinin indirdiği Fenerbahçe Yandex arama motorunda bu rakam yıl sonuna kadar 1 milyona ulaşırsa, kulübün kasasına girecek olan para yıl sonunda 36 milyon dolar olacak.

   Başkan Aziz Yıldırım’da bu projeye çok destek veriyor. Zaten bir hafta içerisinde 185 bin indirme çok büyük başarı. Tarayıcı Android ve iOS’a da gelecek böylelikle yıl sonuna kadar 1 milyonu bulup kulübe 36 milyonu kazandırması bekleniyor.

   Aziz Yıldırım’da bu gelirle Robben ve İbrahimoviç hayal değil ikisini birden alırız diyerek taraftara her şey sizin elinizde deyip gazı da verdi.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.