Fallout 76 Ne Zaman Çıkacak, Nasıl Bir Oyun?

   Beklenen oyun Fallout 76 hakkındaki ayrıntılar ve beta sürüm hakkındaki detaylar paylaşıldı.

   Fallout 76 Ne Zaman Çıkacak, Nasıl Bir Oyun?

   E3 2018’de duyurulan ve en çok ilgi çeken oyunlardan birisi de Fallout 76 olacak. 76 numaralı sığınağın hikâyesinin işleneceği multiplayer odaklı oyun merakla beklenirken bugün de yeni duyurular geldi. Bethesda’nın yeni yapımı Fallout 76’nın bir beta sürümü de olacak ve ilk olarak Xbox One oyuncuları deneyebilecek.

   Fallout 76 Betayı önce Xbox One sahipleri oynayabilecek

   Bethesda tarafından oyunun ‘Sık Sorulan Sorular’ sayfası güncellenirken, Fallout 76’nın beta sürümü olacağı bilgisine yer verildi. Bu deneme sürümü ilk olarak Microsoft’un popüler oyun konsolu Xbox One’da başlayacak. Daha sonrasında ise PlayStation 4’e ve PC’ye gelecek. Yani şanslı kişiler başlangıçta Xbox One sahipleri olacak.

   Buna rağmen Bethesda oyunun beta başlangıç tarihiyle ilgili şimdilik net bir çıkış tarihi sunmadı. Fakat katılmak için Fallout 76’yı ön siparişle satın almanız gerekecek. Bethesda’ya göre betaya erişmek için sadece bu şart gerekiyor.

   Fallout 76 ne zaman çıkacak

   Fallout 76 büyük ölçüde online odaklı bir hayatta kalma oyunu olacak. Buna rağmen sunucular fazla büyük olmayacak, kargaşa yaşanmayacak. Fallout 76 aynı zamanda tek başına da oynanabilen bir oyun olacak. Böylece oyunun görevlerinden ve senaryosundan da zevk alabileceksiniz.

   Fallout 76 için çıkış tarihi olarak 14 Kasım 2018 gösterildi. Umuyoruz ki herhangi bir erteleme olmasın!

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.