Facebook Üzerinden Bağış Dönemi Başlıyor

   Her geçen gün kendisini yenileyen Facebook yeni bir uygulamaya daha imza atmaya hazırlanıyor.

   Facebook Üzerinden Bağış Dönemi Başlıyor

   Sosyal medya devi Facebook yeni bir projeye imza atmak için kolları sıvadı. Sürekli inovasyon mantığıyla hareket eden firma kullanıcıların ihtiyaçlarını gidermek amacıyla çalışmalar yapıyor.

   Son dönemlerde ücretli satış sitelerine alternatif olarak yeni geliştirdiği sistem ile kullanıcılara Facebook üzerinden satış yapabilme olanağı sağlanmıştı.

   Sonrasında ise son zamanların popüler uygulaması canlı yayın programını da sisteme entegre ederek rakiplerinden geri kalmadı.

   Gündemi takip ederek toplumca benimsenen uygulamaları sistemine entegre eden firma böylece hem elindeki kullanıcıları kaçırmıyor hem de yeni kullanıcılara yelken açıyor.

   Birçok özelliği bir arada barındırması yönünden diğer uygulamaların bir adım önünde ilerliyor.

   Popüler uygulama bağış sistemi

   Facebook bu sefer de yeni projesi ile rakiplerinin canını sıkacak gibi duruyor.

   Şu an popülerliği devam eden Kickstarter.com sitesi üzerinden insanlar projesini sunuyor ve mantıklı gelen projeler adeta bağış yağıyor. Indiegogo’da bu alanda kendisini gösteren diğer bir site.

   Facebook şirketi bu uygulaması ile rakiplerinin kullanıcılarını kendisine çekmeyi planlıyor.

   Yapılan bağışlardan %5 komisyon keseceği ve bunun %2’si bu uygulama için çalışan Facebook çalışanlarının gideri olarak, diğer %3’ü ise gelen paraların birikeceği banka giderleri vb. için kullanılacak.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.