Facebook Neden Açılmıyor?

   Facebook’ta bugün birçok kullanıcının erişiminde sorun yaşandı. Facebook neden açılmıyor, Facebook’a neden giremiyorum diyorsanız detaylar haberimizde.

   Facebook Neden Açılmıyor?

   Facebook’ta saat 15:00 ve 17:00 arasında hesap erişimlerinde sorunlar yaşandı. Birçok kullanıcı Facebook hesabına girmeye çalışırken uyarı ile karşılaştı. Hesapları açık olan kullanıcılar ise mesaj gönderme ve okuma işlemlerini belli bir süre gerçekleştiremedi.

   Hesaplarına girmeye çalışan kullanıcılar “Facebook bakımda kısa sürede tekrar aktif olacak” uyarısı ile karşılaştı. Bu durumun bir güncelleme mi yoksa bir hatamı olduğu henüz bilinmemekte.

   BTK başkanı Dr. Ömer Fatih Sayan’ın açıklaması:

   Diğer yandan, BTK Başkanı Dr. Ömer Fatih Sayan konuyla ilgili bir açıklama yaptı. Dr. Ömer Fatih Sayan, Twitter üzerinden yaptığı açıklamada küresel çaplı bir teknik problem olduğunun bilgisini verdi. Avrupa genelinde, Amerika ve Güney Amerika başta olmak üzere tüm dünyada Facebook giriş sorunu yaşanmakta. Aynı şekilde Instagram kullanıcıları da akış yenileme sorunu yaşıyor.

   Facebook neden açılmıyor

   Dünya genelinde en büyük sosyal medya platformlardan biri olan Facebook bu konuda bir açıklama yapacak mı bilinmiyor. Eğer sizde Facebook’a giriş yapamıyorum sorun ne diye düşünüyorsanız yalnız olmadığınızı bilmenizi isteriz.

   Tüm dünyada yaşanan bu teknik problemin sebebi ise merak edilen diğer konu. Facebook yapay zekâ ile ilgili en son yaşanan ilginç sorundan sonra; Facebook ve Instagram erişim problemlerinde yapay zekanın parmağı olabilir mi?

   YORUMLAR
   1. Mustafa dedi ki:

    Açılmıyor Facebook ama neden ki?