Facebook Giriş Yaptığınızda Ana Sayfa Değişecek

   Yabancı kaynaklı haber sitelerinde yayınlanan haberlere göre Facebook giriş yaptığınızda karşınıza çıkan haber kaynağında bazı değişiklikler olacak. Bu değişikliklerin devrimsel nitelikte olacağı söyleniyor. Detaylar haberimizde yer alıyor.

   Facebook Giriş Yaptığınızda Ana Sayfa Değişecek

   Yabancı kaynaklı haber sitelerinde yayınlanan haberlere göre Facebook giriş yaptığınızda karşınıza çıkan haber kaynağında bazı değişiklikler olacak. Bu değişikliklerin devrimsel nitelikte olacağı söyleniyor. Yapılan kulisler arasında en çok dile gelen şey kullanıcıların gizliliği ve fotoğraf deneyimi oluyor. Facebook’un satın aldığı Instagram, Snapchat tarafından zor durumda bırakılmaya devam ediliyor. İnsanlar artık Instagram gibi fotoğraf içerikli siteleri kullanmak istiyor ve bu anlamda oldukça büyük değişiklikler yapıyor. Facebook’un yeni haber kaynağı duvarında tasarım olarak değişiklikler yapılmasının yanı sıra hız anlamında da yeni şeylerin olması bekleniyor.

   Değişik bir haber kaynağı tasarımı

   Bir gün Facebook giriş yaptığınızda sizde oldukça değişik bir haber kaynağı tasarımı ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Facebook Lite ile birlikte sizde eski haber akışı ile karşı karşıya kalmıştınız ama artık yeni sürümler ortaya çıkacak ve telefon fiyatları oldukça düşük bir seviyeye gelecek. Bu durum sonucunda ise artık bu tür siteler çok daha yeni tasarımlar ortaya çıkaracak. Facebook haber kaynağının değişmesinin kısa sürede aktif olması bekleniyor. Sizde Facebook’un bu değişikliği hakkında düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.