Facebook Doğum Günü Videolarına Yenilik Getirdi

   Facebook özel günlere çok önem veriyor, bu bakımdan dolayı da kimsenin doğum gününü kaçırmıyor. Yaptığı doğum günlerine ne gibi video yeniliği eklemiş, bakalım.

   Facebook Doğum Günü Videolarına Yenilik Getirdi

   Özel günlere verdiğimiz ilgi haliyle büyük. Ama bunu dışarıda ki etkenler ile kutlamak her zaman için çok daha eğlenceli ve güzel oluyor.

   Özellikle de Facebook doğum günü kutlama konusunda büyük bir çığır açtı diyebiliriz. Ama yine de söz konusu Facebook olunca her an güncelleştirmeler ve yeni yeni mesajlarda söz konusu.

   Facebook, doğum günü kutlama videolarını değiştirdi

   Eskiden bilindiği üzere güzel bir dizayn dahilinde Facebook doğum günümüzü kutluyordu. Özellikle hazırlanan o şirin videolar oldukça dikkatimizi çekiyordu. Ama şimdi o videolara çok daha farklı eklentiler eklenerek, çok daha keyifli bir hal almaya başladı.

   Özellikle fotoğraflarınız ve duvarınızda doğum gününüzü kutlayan arkadaşlarınızın o mesajlarıyla ve sizin fotoğraflarınız ile oluşan videoyu çok beğeneceksiniz.

   Facebook’un başlangıç olarak koyduğu doğum günü pastası çok tatlı bir detay olmuş ve oradan ilerisinde çıkan detaylar sizleri mutlu etmeye yetiyor diyebiliriz.

   Pasta ile birlikte video yaklaşık olarak 45 saniye sürüyor.

   Facebook son zamanlar çıkan uygulamalar nedeni ile biraz düşüş yaşamıştı.

   Twitter olsun veya WhatsApp olsun bu uygulamaların yükselişi sayesinde, Facebook’da geçen seneden bu yana oldukça ilerleme kat etmiş diyebiliriz.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.