F1 2016 ÇıkışTarihi Belli Oldu!

   Geçtiğimiz günlerde Türkler tarafından yapılan uygulama, Android Markette yerini aldı. Ücretsiz olarak piyasaya çıkan bu oyun hem eğlendiriyor, hem öğretiyor.

   F1 2016 ÇıkışTarihi Belli Oldu!

   Erkeklerin yoğun ilgi gösterdiği yarış oyunlarında tam anlamıyla profesyonel olan Formula 1, bu kez daha sağlam bir altyapıyla geleceğine işaret verdi. Oyunun yapımcılarından önemli isim olan Lee Mather, diğer tüm serilere bakılarak çok farklı bir oyun geleceğini belirtti. 14-16 Haziran tarihinde piyasaya çıkması beklenen Formula 1, daha uzun ve heyecan verici kariyer moduyla geliyor. Aynı zamanda gerçekliğe de önem veren Formula 1 yapımcıları, tutkunlarının en fazla hazzı yaşaması için daha iyi görsellere yer verdiğini ifade ediyor. Oyun görselliğin yanı sıra, aracınızı bizzat hazırlamanızı, antrenörlerinizin komutuyla alıştırmalar yapmanızı, deneme turları atmanızı ve aracı kullandıkça şoförünüzün becerilerini geliştirmenizi sağlıyor.

   Hem eğlendiriyor – hem öğretiyor!

   Yarış tutkunlarını sevindirecek olan bu özelliğe ek olarak yağış durumlarının da artırıldığını belirten yetkililer, yağmur yağdığında kayganlaşan yolun oyun hazzını artıracağını düşünüyor. Bu sürümde ek olarak da sokak yarışı modunda Bakü haritası bulunmakta. Kısacası adamlar Nirvana’ya ulaşmaya bir tık daha yaklaşırken, bize oyun konsollarımızı alıp koltuğumuza kurulmak kalıyor.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.