Eski Galaxy Note 7 Sahiplerine Müjde

   Samsung, ABD genelinde Galaxy Note 7’yi satın alanlara, mevcut telefonlarında işlem yaparak Not 8’de büyük indirim uygulayacağını açıkladı.

   Eski Galaxy Note 7 Sahiplerine Müjde

   Galaxy Note 7 sahipleri nihayet Samsun’dan güzel bir ödül alıyorlar. Çarşamba günü Galaxy Note 8’in açılışında Samsung, Galaxy Note 7’yi satın alanlara, mevcut telefonlarında işlem yaparak Not 8’de büyük indirim uygulayacağını açıkladı.

   Şirket, Samsung web sitesinde özel bir teklifle 425 dolara varan anında satış değeri elde edeceklerini söyledi. İndirim yarı yarıya azalacak, taşıyıcılar 930 ila 960 dolar arasında telefon listeleyecek.

   İndirim şu an için sadece ABD için uygulanmış durumda. Türkiye için bir indirim açıklaması henüz yapılmadı.

   Benzer bir indirimin ülkemizde uygulanması durumunda eski Galaxy Note 7 sahipleri Galaxy Note 8 için 1500 TL. gibi bir indirim alabilecek. Samsung tarafından ABD için uygulanmış söz konusu indirimin Türkiye’de uygulanmaması için hiçbir sebep yok. ABD dışında farklı ülkelerde benzer bir kampanya duyurusu yapılıp yapılmayacağı ise merakla bekleniyor.

   Eski Note 7 sahiplerinin yüzü gülecek

   Geçen Eylül ayında başlayıp 3 milyona kadar çıkan Note 7 telefonu, aşırı ısınan bazı cihazların yanı sıra ateşe maruz kaldıklarını hatırlatan Samsung için uzun bir sipariş olacak.

   Çarşamba günü New York’taki Galaxy Note 8 etkinliği, Not 7 sahiplerinin telefonun kusurları ve hatırlama hakkında ne kadar hayal kırıklığına uğradıklarını konuşan bir video ile açıldı. Samsung’un mobil şefi Koh ve şirketin ürün stratejisi ve pazarlama bölümünden sorumlu başkan yardımcısı olan Justin Denison, şirketin sıkışmasına neden olan hayranlara teşekkür etmek üzere sahneye çıktı.

   Ocak ayında Samsung, Note 7 pillerinin neden alevler içerisine girdiğini açıkladı ve tasarım hatalarından ve piyasaya sürülen iki hatadan bahsetti. Telefonun faydalarının aşırı ısınan bir pil riskinden daha ağır olduğunu savundu.

   Yeni cihaz, 6.3 inç ekran ve arkadaki çift kamera ile Samsung’un en büyük telefonu.

   Samsung’un duyurusundan önce, şirketin eski Galaxy Note 7 sahiplerine indirim sunması gerektiğini öneriyorduk.

   Duyuru 23 Ağustos sabahı saat 8.00’da yayınlandı. Saat sabah 9:06’da güncellendi: Samsung’un başlatma etkinliğinden ayrıntılar eklendi. Note 8 hakkında diğer haberler için takipte kalın.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.