Enes Batur 330 km Hız Yaptı 2 Milyon Kişi İzledi

   Enes Batur’un trafiğe açık alanda 330 km hız yapıp bunu YouTube üzerinde paylaşması sosyal medyanın gündeminde!

   Enes Batur 330 km Hız Yaptı 2 Milyon Kişi İzledi

   Sevilen Youtuber Enes Batur 330 km hız yaptı. Trafiğe açık alanda 330 km hıza ulaşan ünlü Youtuberın bu videosunu 1,5 milyondan fazla kişi izledi.

   Ünlü isim bu videoyu kişisel YouTube hesabında sevenleri ile paylaştı. Kısa süre içerisinde izlenen ve öne çıkarılan videolar arasına giren video bazıları tarafından tepki alırken sevenleri ise Enes Batur’u destekledi. 330 km hızın trafiğe açık alanda olması nedeniyle sosyal medya da çok sayıda insan Enes Batur’a tepki gösterdi. Show TV Ana Haber bülteni Enes Batur’un videosundan kesitler sunarak haber olarak izleyicilerine sundu.

   Trafiğe açık alanda 330 km hız yapmak ve videoya çekmek!

   Türkiye’de en çok tanınan ve çok sayıda abonesi olan Enes Batur’un neden böyle bir olayı video haline getirerek kendi kanalında paylaştığı merak ediliyor. Ayrıca kendisine cezai yaptırımlarında uygulanması bekleniyor. Ufak yaş grubuna hitap eden Enes Batur’un takipçilerine örnek olmak yerine böyle videolar paylaşması da kafalarda soru işareti bıraktı. İstanbul’un orta yerinde saate 330 km hıza ulaşan ve bunu trafiğe açık alanda yapan Enes Batur videosunu kaldıracak mı?

   2 milyona yakın insanın izlediği videonun altındaki yorumlarda ise bir taraf Enes Batur’a destek verirken diğer bir kesim ise genç Youtuberın böyle bir şey yapmaması gerektiğini ve en önemlisi ise böyle bir paylaşımı YouTube üzerinden yapmaması gerektiğini savunuyor.

   Enes Batur’un trafiğe açık alanda 330 km hız yapıp bunu YouTube üzerinde paylaşmasına siz ne diyorsunuz?

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.