En İyi Mobil Hayatta Kalma Oyunları

   Mobil platformlar için hayatta kalma oyunlarına her geçen gün yenileri ekleniyor. Peki, en iyi mobil hayatta kalma oyunları hangileri?

   En İyi Mobil Hayatta Kalma Oyunları

   Hayatta kalma oyunları kısa sürede büyük ilgi uyandırdı. Mobil platformlar içinde hayatta kalma oyunlarına her geçen gün yenileri ekleniyor.

   En iyi olarak nitelendirilen mobil hayatta kalma oyunlarını sizler için derledik.

   Don’t Starve

   Mobil hayatta kalma oyunlarını düşündüğümüzde akla gelen ilk isimlerden olan Don’t Starve oldukça kısa sürede çok fazla oyuncuya ulaştı ve popüler oldu. PC ve diğer platformlardaki başarısını mobil arenaya da taşımayı başardı. Bu sebeple en iyi mobil hayatta kalma oyunları sıralamasında başı çekiyor.

   Last Day on Earth: Survival

   Last Day on Earth: Survival isimli mobil hayatta kalma oyunu 2027 yılını bizlere gösteriyor. Her şey karışmış ve dünya yaşanmaz bir hal almıştır. Bu şartlarda hayatta kalmak için elinizden gelen ne varsa yapmak zorundasınız. Hem tehlikelerden korunmalı hem de yaşama tutunmak için gördüklerinizi almalısınız.

   Oceanborn: Survival on Raft

   Oceanborn: Survival on Raft diğer hayatta kalma oyunlarına oranla biraz daha farklı. Çünkü Oceanborn: Survival on Raft diğer oyunlarda olmayan bir özellik barındırıyor. Oyunun başında okyanusta ölüme terk ediliyorsunuz! İşler en başından oldukça zor, okyanustasınız ve hayatta kalmak zorundasınız. Eğer gerçekten sert ve fazla gerçekçi bir hayatta kalma oyunu arıyorsanız Oceanborn: Survival on Raft tam size göre olacaktır.

   Tartışmasız bir gerçek varsa, en iyi mobil hayatta kalma oyunları arasında PUBG kesinlikle bir kenara atılamaz!

   PUBG’yi bu kategoriye almadık çünkü hayatta kalma oyunu oynayıp da PUBG bilmemek imkânsız.

   Temmuz ayı için mobil platformda deneyebileceğiniz hayatta kalma oyunlarını sıraladık. Önümüzdeki ayda benzer bir liste ile en iyi mobil hayatta kalma oyunlarını sizlere tanıtmaya devam edeceğiz. Bu kategoriyi genişletmek isteyenler için Android platformdan oynayabileceğiniz kaliteli oyunları en iyi android oyunları sayfasından inceleyebilirsiniz.

   Ayrıca, “en çok oynanan oyunlar” ve “en iyi online oyunlar” başlıklı yazılarımızın ilginizi çekeceğini düşünüyoruz.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.