En İyi Bitcoin Cüzdan Uygulamaları

   Bitcoin Wallet uygulamaları dijital paralarınızı mobil uygulama üzerinde barındırmaya, gönderip-almaya olanak sağlıyorlar.

   En İyi Bitcoin Cüzdan Uygulamaları

   İlk ve en popüler dijital para birimi olan Bitcoin, dünya genelinde yoğun ilgi görüyor ve popülaritesi her geçen gün artıyor. Çok hareketli olmasına rağmen genelde her zaman yükselişte olan Bitcoin, yatırımcı ve meraklılar tarafından büyük ilgi görüyor. Bitcoin’in her geçen gün market hacminin artması ve bu dijital para birimine daha fazla kişinin dâhil olması birçok kişinin aklına “Bu paralar nerede saklanacak?” sorusunu getiriyor. Bitcoin, bilgisayar, internet ve donanımsal ortamlarda saklanabildiği gibi mobil uygulamalarda da yoğun olarak depolanıyor. Bu yazımızda Bitcoin’lerinizi saklamak için kullanabileceğiniz en iyi Android uygulamalarını derliyoruz.

   Bitcoin Wallet – 1.000.000+ indirme

   Bitcoin Wallet, dijital paralarınızı mobil uygulama üzerinde güvenli olarak barındırdığını iddia ediyor. Buna ek olarak başka bir cüzdana Bitcoin gönderme-alma işlemlerini de yapabiliyor. Bu uygulamada dijital paralarınızı yanlış adrese göndermenizin önün geçmek için QR kod tarama ve ödeme özelliği bulunuyor. Ayrıca Bitcoin Wallet uygulamasında çevrimdışı olduğunuz zaman Bluetooth aracılığıyla ödeme yapma, cüzdanınıza Bitcoin transferi olması durumunda bildirim gönderme, kâğıt cüzdan tarama, Bitcoin fiyatını takip etme, sık sık Bitcoin gönderdiğiniz kişileri kaydetme, TRY ve USD gibi farklı para birimlerine çevirme gibi birçok özelliği bulunuyor.

   Bitcoin Wallet uygulamasını indirmek için tıklayın.

   Bitcoin.com Wallet – 1.000.000+ indirme

   Bitcoin.com’un resmi mobil uygulaması olan Bitcoin Wallet, sadeliği ve kolay kullanımı ile ön plana çıkıyor. Bitcoin ve Bitcoin Cash gönderme-alma işlemlerini yapabileceğiniz Bitcoin Wallet aynı zamanda tekli ve çoklu cüzdan desteği sunmaktadır. Bitpay tarafından Copay altyapısını kullanan açık kaynak kodlu bir uygulamadır. Maalesef şimdilik Türkçe dil desteği bulunmamaktadır.

   Bitcoin.com Wallet uygulamasını indirmek için tıklayın.

   Blockchain Bitcoin Wallet – 1.000.000+ indirme

   Bitcoin, Bitcoin Cash ve Ethereum saklayabileceğiniz basit ve güvenli bir mobil cüzdan uygulamasıdır. Bitcoin ve Ethereum arasında hızlı bir şekilde değişim yapabilir, başka cüzdanlara Bitcoin ve Ethereum gönderebilirsiniz. İki adımlı doğrulama ile hesabınıza girerken geçilmesi çok zor olan ekstra bir güvenlik önlemi alabilirsiniz. Ayrıca Blockchain, PIN ile giriş yapma, kolay yedekleme, 12 kelimelik cümle ile dijital paralarınızı kurtarma, Türkçe dil desteği, değişken ve uygun komisyon oranları, kötü niyetli kişilere karşı TOR engelleme ve QR Kod tarama gibi birçok özelliği de beraberinde getiriyor.

   Blockchain Wallet uygulamasını indirmek için tıklayın.

   Mycelium Bitcoin Wallet – 500.000+ indirme

   Mycelium Bitcoin Wallet, 500.000 indirmeye sahip Play Store’nin en popüler açık kaynak kodlu Bitcoin cüzdan uygulamalarından birisi. Oldukça sade bir arayüze sahip olmasına rağmen içerisinde birçok özellikle geliyor. Bunlar QR kod tarama, adres defteri, PIN kodu ve kâğıt cüzdan okuma gibi birçok özellik. Mycelium Bitcoin Wallet’in tek dezavantajı ise Segwit desteklemiyor oluşu.

   Mycelium Bitcoin Wallet uygulamasını indirmek için tıklayın.

   BitPay Bitcoin Wallet – 100.000+ indirme

   BitPay, dijital paralarınızı açık kaynak kodlu tek bir uygulamada saklamanızı sağlar. BitPay’ı kurduktan sonra yüksek güvenlik ile Bitcoin saklama, ödeme, satın alma-satma ve Visa Card aracılığıyla dolara çevirme gibi birçok işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Aynı zamanda BitPay uygulaması üzerinden çoklu cüzdan oluşturabilirsiniz. Bu uygulamanın da şimdilik Türkçe dil desteğine sahip olmadığını hatırlatalım.

   BitPay Bitcoin Wallet uygulamasını indirmek için tıklayın.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.