Ekim 2016 Playstation Plus Ücretsiz Oyunları Ne?

   Kişiler Playstation oyun konsolu için özel üyelik sahip olması halinde her ay ücretsiz olarak pek çok oyuna sahip olabiliyor. İşte Ekim ayı itibariyle ücretsiz olarak indirilebilecek oyunlar listesi.

   Ekim 2016 Playstation Plus Ücretsiz Oyunları Ne?

   Sony, kullanıcıların daha fazla oyuna ulaşabilmesi ve ücretli üyelik servisinin gelişmesi adına yeni bir kampanya başlattı. Bu kampanya dahilinde her ay oyunculara ücretsiz olarak oyunlar sunulurken kullanıcıların ücret ödemeden bu oyunlara sahip olabilmesi adına Sony tarafından sunulan ücretli üyelik sistemine abone olması yeterli oluyor. Aylık çok düşük ücretler ile alınabilen bu üyelik sayesinde her ay içerisinde oldukça yüksek fiyatlar ile satılan oyunları PlayStation’da oynamak mümkün. Son olarak yapılan açıklamalarda ise kullanıcıların Playstation Network Plus üzerinden indirilebileceği yeni oyunlar listelendi.

   Hangi modeller destekleniyor?

   Playstation4, Playstation3 ve Playstation Vita konsollarının desteklendiği bu özel üyelik sistemiyle kullanıcılar Ekim ayı oyunlarını da indirmeye başlayabilecek. Her konsol için iki farklı oyun sunulduğu görülürken bu oyunlar ile ilgili resmi açıklamalar da yapıldı.

   Ücretsiz oyunlar neler?

   Playstation 4: Resident Evil Remastered ve Transformers: Devastation

   Playstation 3: Mad Riders ve From Dust,

   Playstation Vita: Code:Realize – Guardian of Rebirth ve Actual Sunlightt

   Kişiler kullandıkları oyun konsolunun versiyonuna göre bu oyunlardan istediğini kolay bir şekilde indirebilecek ve ardından oynamaya başlayabilecek. Ücretsiz olarak sunulan bu imkan sayesinde Sizler de ilk olarak ücretli üyelik alabilir, ardından ise her ay sunulan ücretsiz oyunlara sahip olabilirsiniz.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.