DRAGON QUEST XI: Echoes of an Elusive Age PC Sürümü Çıkıyor

   Konsol serisi Dragon Quest 4 Eylül 2018 tarihinde PC versiyonu ile karşımızda olacak.

   DRAGON QUEST XI: Echoes of an Elusive Age PC Sürümü Çıkıyor

   Square Enix bugün yaptığı açıklamayla DRAGON QUEST XI: Echoes of an Elusive Age’in 4 Eylül 2018 tarihinde PC platformuna çıkış yapacağını duyurdu. Ayrıca bu çıkış duyurusunu kutlamak amacıyla oyun için yeni görüntüler ve bir video da yayınlandı.

   Dragon Quest PC sürümü yapımında usta isimler var

   DRAGON QUEST XI: Echoes of an Elusive Age’de esir düşmüş bir kahramanın hikâyesi anlatılırken, oyun başarılı isim Yuji Horii tarafından yaratıldı. Aynı zamanda DRAGON QUEST XI: Echoes of an Elusive Age’in karakter tasarımcısı Akira Toriyama, müzik bestecisi ise Koichi Sugiyama olarak dikkat çekiyor.

   Serinin 11. ana oyunu olan DRAGON QUEST XI: Echoes of an Elusive Age, tamamen ‘standalone’ bir deneyim sunacak. Yani yeni karakterlere, ayrıntılı bir dünyaya, ustaca ayarlanmış sıra tabanlı dövüş sistemine ve sürükleyici bir hikâyeye sahip olacak. Böylece hem serinin uzun süreli hayranlarına hem de yeni Dragon Quest oyuncularına hitap edecek.

   DRAGON QUEST XI: Echoes of an Elusive Age, 100 saatin üzerinde bir içerik sunmayı vadederken 4 Eylül 2018 tarihinde PC üzerinde oyunu deneyebileceğiz.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.