Counter Strike’ı Android Sürümü Çıktı!

   Telefondan Counter Strike oynamak ister misiniz? İşte Alibek Omarov tarafından tasarlanan oyunun detayları…

   Counter Strike’ı Android Sürümü Çıktı!

   Telefondan Counter Strike Oynamak İster Misiniz? İşte tüm zamanların en çok oynanan oyunuyla telefonunuz ile oynamaya çok yakınsınız! İşte tüm detaylar ile oyunun oynanma şekli ve kurucusu Alibek Omarov’un tasarladığı oyunun çizelgesi…

   Türkiye’de halen en çok oynanan oyunlar arasında yer alan Counter Strike oyununu, artık Android’de de oynanabilir şekle getirildiği duyuruldu. Üstelik bu oyun uzaktan erişim ve stream ile bağlanma değil. Artık tam zamanlı şekilde telefondan oyuna bağlanılabilecek.

   Counter Strike’ı telefonda nasıl oynarız?

   İnternet kafelerde sürekli olarak oynatılan ve online sayısı her geçen gün artış gösteren Counter Strike 1.6’nın Android yazılımını Alibek Omarov tarafından geliştirilen ve tüm özellikleri ile hazırlanan oyun telefonda oynanabilir hale getirildi. Telefonda Conter Strike 1.6’yı içeren bir Steam hesabınızın olmasını isteyen oyunu Android’den indirilebildiğini size gösteriyor. Mobil cihazınızda çok özel deneyimler yaşatmayı ve bu yıllardır süregelen oyunu oynayabilmeniz için tasarlanmış oyun, Counter Strike 1.6 Global Offensive oyununu telefonunuza taşıyan bir versiyon şeklinde düzenlenmiş. Tabii ki bilgisayardaki kadar akıcı şekilde oynanamayan oyun, yine de Counter severler için sürekli olarak oynanacak diye sanıyoruz.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.