Counter Strike’a Hava Durumu Güncellemesi Geldi!

   Counter Strike’ın en yeni oyunu olan Counter Strike Global Offensive’a yeni bir güncelleme geliyor. Counter Strike Global Offensive’e dinamik hava durumu güncellemesi geliyor. İşte tüm detaylar.

   Counter Strike’a Hava Durumu Güncellemesi Geldi!

   Oyun severlerin en çok oynadığı oyunlar arasında yer alan FPS denilince akla ilk gelen oyunlardan olan Counter Strike Global Offensive günümüzde çok popüler. Steam üzerinden satın alınıp oynana bu oyun yaklaşık 1.6 milyon yorum ve yüzde 92 olumlu puanla en çok oynanan oyunlar arasında yer alıyor.

   Counter Strike Global Offensive’e dinamik hava durumu güncellemesi geliyor!

   Counter’ın en son oyunu olan CS: GO’da oyunseverleri çok mutlu edecek önemli bir gelişme meydana geldi. CS: GO için içi mod üreticisi CS: GO’ya dinamik durumu özelliğini duyurdu. Bu sayede artık oyunda yağmur, sis ve kum fırtınası yaşanacak.

   Değişken hava durumu ile birlikte oyun farklı bir seviyeye taşınıyor. Bu yeni özelliklerle birlikte oyuncuların görüş açıları ve rakibin ayak seslerinin duyulması epey bir zorlaşacak. Bu şekilde oyunun belli haritalarında oyunu oynamak artık çok daha zor olacak. Dinamik hava durumuyla birlikte oyunda profesyonel oyuncularda belli olmuş olacak.

   Oyuna gelen özellikle kum fırtınası ve yoğun yağmurda oyuncuların AWP yani Sniper ile nişan almaları çok zor bir hale gelecek. Şimdilik oyunun en çok oynanan haritaları olan Dust 2MirageOverpass ve Cache haritalarına gelen bu dinamik hava durumunda pek çok farklı hava şartı bulunacak.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.