Çocukları Bu Oyundan Uzak Tutun!

   Son zamanlarda ortaya çıkan bir takım oyunlarla çocukların yoldan çıkması hedefleniyor. Gündeme bomba gibi düşen Avataria oyunundan çocuklarınızı uzak tutun! Neden mi?

   Çocukları Bu Oyundan Uzak Tutun!

   Kişiler gerçek hedef sapkınlık

   Hiçbir şeyden haberi olmayan çocukların masumca oynamak istedikleri oyunlar bir anda hayatlarını değiştirebiliyor. Gerek büyükler gerek çocuklar için tehlikeler arz eden Avataria oyunundan sevdiklerinizi uzak tutun! Özellikle de çocuklar için büyük bir tehlike arz eden bu oyun derhal şikâyet edilmeli. Bu oyun çocukları cinselliğe yönlendirmeye çalışan gerçek kişilerden oluşmaktadır.

   Bot değil gerçek kullanıcılar

   Oyuna girenler oyun botları değil facebook kullanıcılarından oluşmaktadır. Online oynanan bu oyun Ekşi Sözlük’te paylaşılan bir yazı üzerine gerçek yüzünü ortaya çıkardı. Çocukları kandırarak cinselliğe yönlendirmeye çalışan birtakım insanların kendisini 11 yaşındaymış gibi göstermesiyle ne kadar tehlikeli bir oyun olduğunu açığa çıkardı.

   Oyunun tehlikeli yüzü

   Çocukların karşısına çıkan sapık kullanıcılar “Sevgilim olur musun?” “Benimle evlenir misin?” gibi bir takım soru sorabiliyorlar. Verilen cevaba göre kendi evlerine çağırabiliyor ve üzerinde ki kıyafetleri çıkar diyebiliyorlar. Bununla kalmayıp aynı yatağa yatalım mı sorusuyla karşı karşıya kalıyorlar. Çocuk ahlakını bozmak için planlanmış bu oyunu derhal oynamayı bırakıp şikâyet edin!

   Üstelik Youtube üzerinde bu oyunda yatağa nasıl kız atılır gibi yöntemlerini gösteren videolar var. Artık ahlaksızlık sokakta değil çocuğunuzun oynadığı oyunlarda!

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.