Çiftlik Bank Battı mı?

   Çiftlik Bank son durum nedir? Çiftlik Bank kapandı mı? Yöneticilerden gelen bir açıklama yok, Çiftlik Bank battı mı?

   Çiftlik Bank Battı mı?

   Çiftlik bank hakkında son günlerde yaşanan gelişmelerin ardı arkası kesilmiyor. Yöneticilerden gelen net bir açıklama olmadığı için Çiftlik Bank battı mı soruları gelmeye devam ediyor.

   Çiftlik Bank battı mı?

   En son 09.03.2018 tarihinde Çiftlik Bank Facebook hesabından yapılan yazılı açıklama dışında hiçbir açıklama yok. Hafta sonu itibari ile hem oyun içi destek hem de Facebook canlı destek sorulara ve yorumlara cevap vermiyor. İlgili Facebook sayfasında üyeler kendi aralarında konuşmaya başladı. Halen hiçbir açıklama ve ses olmaması üyeleri meraka düşürmüş durumda. Peki, Çiftlik Bank battı mı?

   Çiftlik Bank son durum nedir?

   Çiftlik Bank yetkilisi Niyazi Karakoç tarafından doğrudan bildirilmese de birçok bayi çiftlik bank battı diye konuşmaya başladı. Yine aynı şekilde WhatsApp guruplarında Çiftlik bankın battığı söyleniyor.

   Bu gün şirketin merkezine giden üyeler karşılarında boş bir ofis buldular!

   Hiçbir bayinin internet sitesine ulaşılamıyor. Bayilerin aktardığına göre gece geç saatlerde gerçekleşen bir toplantı var. Toplantıda Genel Müdür Niyazi Karakoç, Mehmet Aydın’a ulaşamadığını ve işlerin iyi gitmediğini aktarmış. Bayilere başınızın çaresine bakın, bende kandırıldım gibi açıklama yapıldığı söyleniyor. Üyeler ise halen Çiftlik bank Facebook sayfasından bir açıklama yapılmasını bekliyor.

   Şirket binasının hafta sonu boşaltıldığı söylenen Çiftlik Bank battı mı diye merak eden üyelere buradan aktarmak istediğimiz ise; şu an itibariyle her şey Mehmet Aydın’ın sırra kadem bastığını gösteriyor!

   Birçok insan mağdur ve merakla bekleyen üyelere üzülerek bildirmek isteriz ki Çiftlik Bank hakkındaki son gelişmeler hiçte içler açıcı değil. Şu an itibariyle Çiftlik Bank Facebook hesabı ve Çiftlik Bank İnternet sitesi kapatılmış durumda!

   Çiftlik bank battı mı, Mehmet Aydın Yurt Dışında mı? Niyazi Karakoç nerede? Çok yakın zamanda herşey daha netleşecektir.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.