Caviar 1 kg Saf Altına Sahip Galaxy Note 9 Üretti!

   Rusya merkezli lüks akıllı telefon şirketi Caviar, 1 kg saf altın kaplamaya sahip Galaxy Note 9 üretti! Telefonun fiyatı ise sıfırları yazmakla bitmiyor!

   Caviar 1 kg Saf Altına Sahip Galaxy Note 9 Üretti!

   Samsung, 9 Ağustos’ta New York’da düzenlediği büyük bir etkinlikle Galaxy Note 9 modelini tanıttı. Galaxy Note 9’un 128GB dahili depolamaya sahip temel sürümü yurtdışında $999/€999, Türkiye’de ise 6499 TL fiyat etiketi ile satışa sunuldu. Ayrıca okyanus mavisi, lavanta moru ve gece siyahı olmak üzere 3 farklı renge sahip telefon, yenilenmiş S-Pen ile birlikte geldi.

   Ancak Rusya’da bulunan lüks akıllı telefon şirketi Caviar, telefonun fiyatını ve görünümünün yeterince gösterişli olmadığını düşünmüş olacak ki 1 kg altın kaplamaya sahip bir Galaxy Note 9 üretti! Evet, şaka yapmıyoruz 1 kg saf altın ile kaplanmış bir Galaxy Note 9’dan bahsediyoruz.

   Ayrıca bu şirketin ilk modeli değil, daha önce de; altın gravür, timsah derisi, fantezi şekiller ve Rusya Federasyonu’nun altın logosu gibi birçok farklı tasarıma sahip telefonu bulunmakta. Ancak bu telefonlar elbette herkesin alabileceği bir fiyata sahip değiller. Bu durumun temel sebebi ise hem bu kaplamaların oldukça pahalı olması hem de bu telefonların seri üretim olmamasından kaynaklanıyor.

   Altın kaplama Galaxy Note 9 fiyatı

   Caviar’ın fiyatlarına değinecek olursak; timsah derisi ve benzeri kaplamalara sahip modeller €3000 dolar civarında bulunsa da Fine Gold Edition modelinin fiyatı 3,87 milyon RUB yani $60000/€50000’ya denk geliyor. Evet sıfırları yanlış yazmadık, bu telefonun gerçek fiyatı. Ayrıca 512GB dahili depolamaya sahip modeli satın almak isterseniz fiyata $1000/€1000 eklemeniz gerecek…

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.