Call of Duty’nin Son Oyunu Ücretsiz Oldu!

   Call of Duty serisi oyunseverler tarafından çok sevilerek oynanan oyunların başında gelirken Call of Duty’nin geçtiğimiz aylarda çıkan son oyunu Call of Duty: Infinite Warfare bir süreliğine ücretsiz oldu.

   Call of Duty’nin Son Oyunu Ücretsiz Oldu!

   Savaş ve aksiyon denilince akla gelen ilk oyunlardan olan Call of Duty oyunları oyun severler tarafından çok beğenilerek oynanıyor. Call of Duty’nin geçtiğimiz aylarda çıkmış olan Call of Duty: Infinite Warfare oyununun satışları iyi gitmiyor olsa gerek ki Call of Duty oyunlarının yapımcısı olan Activision kendi internet sitesi üzerinden yapmış olduğu açıklama ile oyunun kusa bir süreliğine ücretsiz olacağını duyurdu.

   Call of Duty: Infinite Warfare oyunu ücretsiz indirilebilinecek

   Activision’un resmi internet sitesi üzerinbden yapmış olduğu açıklamaya göre Call of Duty: Infinite Warfare oyunu yarından itibaren kullanıcılar tarafından ücretsiz olarak indirilip oynanabilecek. Oyunun ücretsiz olarak oynanabilmesi sadece beş günlüğüne olacak yani Caall of Duty: Infinite Warfare sadece 15 – 20 Aralık tarihleri arasında ücretsiz olacak.

   Call of Duty oyunlarının yapımcısı olan Activision açıklamasında ayrıca bu oyunun sadece Playstation 4 ve Xbox One üzerinden ücretsiz olarak denenebileceğini açıkladı. Son olarak oyunu sonradan satın almak isteyen kullanıcılar oyuna kaldıkları yerden ilerlemeleri kaybolmadan devam edebilecekler.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.