Büyük OnePlus 5T Sızıntısı Gerçekleşti! İşte OnePlus 5T Özellikleri

   OnePlus 5T özellikleri hakkında merak edilenler bu sızıntıyla cevaplanmış oldu.

   Büyük OnePlus 5T Sızıntısı Gerçekleşti! İşte OnePlus 5T Özellikleri

   OnePlus 5T resmi olarak 16 Kasım 2017 tarihinde tanıtılacak fakat ondan önce büyük bir sızıntı gerçekleşti ve telefonun birçok özelliği ortaya çıktı.

   OnePlus 5T özellikleri

   ZDNet.de üzerinde bir kutu açma makalesi yayınlanırken, görünüşe göre merakla beklenen akıllı telefonun pek çok özelliği OnePlus 5 ile neredeyse aynı olacak: Snapdragon 835, Adreno 540 GPU, 6 GB ya da 8 GB RAM, 64 GB ya da 128 GB dahili hafıza. Ayrıca arkada çift 16 MP kamera ve önde de yine OnePlus 5 gibi tek bir kamera yer alacak.

   OnePlus 5T ve OnePlus 5 arasındaki en büyük fark ekranda görülüyor

   OnePlus 5’e göre telefonun en çok dikkat çektiği alan 6 inç, 18:9 çerçeve oranlı ve 1080 x 2160p yeni ekran oluyor. Aynı zamanda 2017’deki pek çok diğer amiral gemisi gibi OnePlus 5T’de çerçeveleri iyice kısıtlamış. Parmak izi sensörü ise arkaya taşınıyor.

   Diğer yandan, daha önce de duyurduğumuz gibi cihazda hâli hazırda bir kablosuz şarj özelliği yer almayacak ve OnePlus 5 ile hemen hemen aynı fiyatta çıkacak. Yani yaklaşık olarak 480 dolarlık bir fiyat etiketi bekleniyor.

   Son olarak, OnePlus 5T’te USB-C portunun yanı sıra 3.5 mm kulaklık girişi de mevcut. Yani eski kulaklıklarınızı da bu cihazda halâ çalıştırabileceksiniz.

   OnePlus 5T Fiyatını merak edenler OnePlus 5T Fiyatı Ne Kadar Olacak başlıklı haberimizi inceleyebilir.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.