Bu Şirketle iPhone’unuzu Mezara Götürün!

   Her geçen gün yaratıcı fikirlerin gelişmekte olduğu teknolojinin tek dezavantajı olan ölmek, ölünce de mezarınıza geliyor.

   Bu Şirketle iPhone’unuzu Mezara Götürün!

   Birçoğumuzun telefonumuza olan sevgisi, birçok objeye oranla fazladır. Özellikle prize bağlı yaşayan ve yaşamının birçok anında telefonunu yanından ayırmayan akıllı telefon kullanıcılarında bu oranın iPhone kullanıcılarında daha fazla olduğunu gözlemleyebiliriz. Rus işadamı aynı zamanda telefon tasarım uzmanı olan Pavel Kalyuk tam da bu kullanıcılara hitap eden bir fikirle geldi.

   iPhone’ larını mezar taşı şeklinde tasarlayıp satışa sundu

   Kullanıcıların iPhone’ larını mezar taşı şeklinde tasarlayıp satışını gerçekleştiren Kalyuk, beklenenden çok daha fazla bir ilgiyle karşılaşıldığını belirtti. Bu yoğun ilgiye karşılık olarak Samsung modellerinin de üretimine başlayan firma, satış fiyatı olarak yaklaşık 3 Bin Türk Lirasına karşılık gelen Bin Dolar belirledi.
   Bundan 6 yıl önce İngiltere’de bir mühendis aynı zamanda otomobil tutkunu olduğu için mezarını, özel yapım bir granitten, otomobil şeklinde yaptırtmıştı. Bu haberden de görüldüğü üzere daha önceki yıllarda arabaya duyulan sevginin yerini bile almaya başlayan akıllı telefonlarımızın, daha hayatımızın nerelerinde karşımıza çıkacağını zaman gösterecek…
   Geleneksel mezarlara oranla normal fiyatlarda olan mezar taşına vereceğiniz parayla, aşağıdaki gibi mezarda yaptırmak isteyebilirsiniz.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.