Bu iPhone iOS’lu Değil Android’li iPhone!

   Uzun zamandır aşılmaya çalışılan iOS duvarı sonunda aşıldı. Telefonu Android’e çevirdiler!

   Bu iPhone iOS’lu Değil Android’li iPhone!

   iPhone‘un kasasını Android’in kullanışını sevenlere özel bir telefon bulunmaması sebebiyle, seçim yapmak zorunda kalan kullanıcılar için artık çözüm yolu bulundu. iPhone‘cu ve Android’cileri artık tek çatı altına toplamayı kafasına koyan Tendigi firması, bir ilke imza attı ve iPhone’da Android işletim sistemini çalıştırdı.

   Bu ilk değil

   Daha öncelerde de bu tür tuhaflıklarla duyulan şirket Tendigi, en son Apple Watch üzerinde Windows 95 çalıştırmasıyla duyurmuştu ismini. Bu kez de kendine kurban olarak Apple’ı seçen şirket, Apple Watch‘ta karşılaştığı engeller kadar kolay bir engelle karşılaşmamış. Bunun üzerine özel yapım bir kasa geliştiren şirket, kasayı veri kablosuyla telefona bağlayarak uzun uğraşlar sonucu başarı elde etmiş.

   Her yiğidin harcı değil

   Açıklamalarda bulunan şirket yöneticisi Nick Lee, iPhone ekranının değişiminin sandıkları kadar kolay olmadığını, ancak işe girişmiş bulundukları için sonuna kadar gidildiğini ifade etti. Açıklamadan da anlaşılacağı üzere çok uzun uğraşlar gerektiren bu işlemlere ek olarak belirtmek istiyoruz ki, bir kere kırılan o kilit, daha da güçlü gelindiği takdirde yerle bir olmaya mahkumdur.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.