Bloodborne 2 Ne Zaman Çıkacak?

   From Software’in beklenen oyunu Bloodborne 2 yolda olabilir.

   Bloodborne 2 Ne Zaman Çıkacak?

   From Software tarafından hazırlanan ve ilk olarak 2015 yılında PlayStation 4 konsolu için çıkarılan Bloodborne gerçek bir hit olmuştu. Oyunun başarısı ve hayranlardan gelen yoğun isteği de hesaba katınca, Bloodborne 2’nin gelişi de kaçınılmazdı. Herkes resmi duyuruyu beklerken, yapımcı firma henüz doğrulama yapmadı fakat Bloodborne 2 ile ilgili çok fazla söylenti var.

   Bloodborne 2 çıkış tarihi

   Teori ve söylentiler dolaşmaya devam ederken, bunda en çok da From Software’in yayınladığı gizemli fragman etkili olmuştu. Henüz duyurulmayan Bloodborne 2 muhtemelen yine PlayStation 4 konsoluna özel olarak çıkış yapacak.

   Dediğimiz gibi orijinal oyun 2015 yılında çıkmıştı ve aradan 3 sene geçti. Dolayısıyla bu yıl içinde Bloodborne 2’nin duyurulması bekleniyor. Sonuçta her zaman için uzun geliştirme süreçleri oyuncuların ilgisini yok edecek ve oyunun unutulmasına yol açacaktır.

   Yapımcı firma farklı oyunlar geliştiriyor

   Firmadan gelen açıklamalara göre From Software şu anda üç farklı oyun üzerinde çalışıyor. Bunlardan birisinin kesinlikle Armored Core olduğunu biliyoruz fakat diğer ikisi henüz meçhul. Fakat birinin Bloodborne 2 olma ihtimali de epey yüksek.

   Birçok kişi şimdilik Bloodborne 2’ye dair beklentilerini yüksek tutuyor ve oyun da muhtemelen ilerleyen aylar içinde duyurulacak. Yine aksiyon – rol yapma türünde olacak olan yapım bakalım beklentileri karşılayabilecek mi?

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.