Blackberry’nin Yeni Modeli Görüldü!

   Uzun zamandan beri Blackberry piyasaya yeni bir telefon ile giriş yapacağı konuşurken bu konuda yeni model resmen afişlerde görüntülendi.

   Blackberry’nin Yeni Modeli Görüldü!

   Mobil sektörün şanssız markalarından birisi olan Blackberry, son dönemlerde yaşanan gelişmelere ayak uyduramayarak sektördeki gücünü de günden güne kaybetmişti. Üstelik piyasaya yeni telefon modelleri ile giriş yapılsa dahi kullanıcılar tarafından da telefonlara ilgi gösterilmemesi markanın satış rakamlarının giderek düşmesine yol açmıştı.

   Yeni modeli görüldü!

   Konuyla ilgili gelen son bilgilere ise marka tarafından üzerinde çalışmaların sürdürüldüğü Blackberry DTEK60 modeli için hazırlanan afişin görüntüsü sızdırıldı. Bu sızdırmanın yapılması ile birlikte yeni telefon modelinin tasarımı, tanıtım gerçekleştirmeden görüntülenirken oldukça farklı bir tasarım tercih eden Blackberry’nin bu sefer şansının daha yüksek olduğu belirtildi.

   DTEK60 fiyatı şaşırttı!

   Yayınlanan afiş ile birlikte yeni telefon modelinin özellikleri ve nasıl bir tasarımda olacağı görülürken aynı zamanda etiket fiyatı da ortaya çıktı. Öyle ki ilk olarak Avrupa’da satışa çıkması beklenen telefon modelinin etiket fiyatı 600 Euro olacak.

   Telefon etiket fiyatı alım gücünü oldukça zorlayacak. Özellikle Türkiye gibi pazarlarda telefonun piyasaya sürmesi halinde yüksek bir etiket fiyatına ulaşması mümkün görünüyor. Önümüzdeki dönemlerde yapılacak resmiye tanıtımlarla telefonun özellikle satış planlamasının nasıl olduğunun öğrenilmesi başarıya ulaşıp ulaşmaması konusunda ciddi bir bilgi verecek. Fakat bu etiket fiyatı ile telefonun sektördeki şansının çok az olduğunu söylemek mümkün.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.