BlackBerry Motion Resmen Duyuruldu

   Beklenen BlackBerry telefonu (BlackBerry Motion) resmiyet kazandı.

   BlackBerry Motion Resmen Duyuruldu

   Birkaç gün önce bazı sızıntılar gerçekleşmişti ve BlackBerry Motion’a ait olduğu söylenen görseller yayınlanmıştı. Şimdi ise TCL tarafından resmen yeni BlackBerry telefonu duyurusu gelmiş oldu.

   Tamamen dokunmatik bir akıllı telefon olarak tasarlanan BlackBerry Motion, orta seviye bir cihaz iken geçen yıl firmanın yayınladığı DTEK50 serisini anımsatıyor. Motion adı uygun görülen yeni BlackBerry telefonu ilk aşamada Orta Doğu bölgesine özel olarak Ekim ayının ikinci yarısında satışa çıkacak.

   BlackBerry Motion teknik özellikleri

   Telefonda Snapdragon imzalı bir işlemci çipseti yer alırken, 5.5 inç Full HD ekran, 4GB RAM, 4000mAh batarya, Quick Charge 3.0 desteği ve aynı zamanda suya dayanıklılık sağlayan IP67 sertifikası yer alıyor.

   Konuya dair açıklama yapan BlackBerry Mobile Global Genel Müdürü Alain Lejeune ise firma olarak yeni Motion ile ürün çeşitliliklerini daha ileriye taşıyacaklarını, güvenilir ve kaliteli telefon üretimlerini devam ettireceklerini dile getirdi.

   TCL, yeni BlackBerry Motion’ın satış fiyatı 460 dolar olarak belirlenirken, telefonun Avrupa’da veya ülkemizde çıkıp çıkmayacağı ise henüz belli değil.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.