BlackBerry Ghost Pro Yeni Sızıntıda Ortaya Çıktı

   Bu seferki BlackBerry Ghost Pro sızıntısı Evan Blass’ten geldi.

   BlackBerry Ghost Pro Yeni Sızıntıda Ortaya Çıktı

   Neredeyse bir ay kadar önce yeni bir fotoğraf sızdırılmıştı ve bunun Optiemus tarafından üretilen sıradaki BlackBerry akıllı telefon olacağı söylenmişti. Hindistan menşeli Optiemus bilindiği gibi bu ülkede BlackBerry ismine ve Android sürümünün lisansına sahip.

   BlackBerry Ghost Pro sadece Hindistan’a mı özel olacak?

   Optiemus üretimi telefonun isminin BlackBerry Ghost olacağı söylenirken, neredeyse çerçevesiz, edge-to-edge bir tasarıma sahipti. Sızıntıda bu telefonun kısıtlı sayıda olarak Hindistan’da satışa çıkacağı, diğer ülkelere gelmeyeceği ifade edilmişti. Şimdi ise bahsi geçen bu model hakkında yeni bilgiler ortaya çıktı.

   Sektörel sızıntılarıyla tanınan Evan Blass, yine Twitter üzerinden bazı paylaşımlar yaptı ve Optiemus üretimi, BlackBerry Ghost Pro isimli bu telefonun ilk fotoğraflarını paylaştı. Eğer resimler gerçekse BlackBerry Ghost Pro’da çok ince bir çerçeve, 18:9 en boy oranı yer alacak. Aynı zamanda ön tarafta herhangi bir tuş bulunmazken, fotoğraflar da ilk sızıntıyla oldukça benziyor. Ghost serisinin premium versiyonu da muhtemelen Ghost Pro olacaktır.

   Evan Blass’in bugüne kadar hep isabetli paylaşımlar yaptığını düşünürsek, BlackBerry Ghost Pro’nun yakında firma tarafından resmi bir şekilde duyurulmasını bekleyebiliriz.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.