BlackBerry DTEK60 Sızdırıldı!

   BlackBerry tarafından çalışmaları yapılan BlackBerry DTEK60 için önemli bir sızdırma yapıldı.

   BlackBerry DTEK60 Sızdırıldı!

   Telefon sektörünün en eski ve en popüler markalarından birisi olan BlackBerry, eski günlerine dönmek için yoğun olarak çalışmalarını sürdürüyor. Bu noktada en çok dikkat çekecek modellerden birisinin de BlackBerry DTEK60 olması bekleniyor. Şu anda BlackBerry DTEK60 için özel mesai harcayan ve yeni bir model ile piyasaya girmek isteyen BlackBerry, yeni amiral gemisi ile piyasada yer alacak.

   Uzun zamandan beri bu konuda detaylı bilgiler gelirken, yapılan son sızdırmalar ile birlikte telefonlar ile ilgili teknik özelliklere ulaşmak da mümkün duruma geldi. Üstelik bu sızdırma resmi olarak yapıldı. Sayfada özellikler için yayınlamayın notlarının yer aldığı görülürken, bu sayfaya kısa süre içerisinde erişim sağlandı. Böylece BlackBerry DTEK60 için de bilgi almak mümkün duruma geldi.

   BlackBerry DTEK60 teknik özellikleri neler?

   Yanlışlıkla açılan sayfadan elde edilen bilgilere göre BlackBerry DTEK60 modelinde yer alacak özelikler şöyle;

   2560 x 1440 piksel çözünürlükte 5.5 inç Quad HD ekran

   Qualcomm Snapdragon 820 işlemci

   4 GB RAM

   32 GB depolama alanı

   MicroSD kart desteği

   BlackBerry DTEK60 modeli ile ilgili elde edilen bu teknik bilgiler ile birlikte telefon modelinin ne zaman piyasaya çıkacağı ve ne kadarlık bir etiket fiyatına sahip olacağı şu an için bilinmiyor. Fakat önümüzdeki günlerde bu detayların da netlik kazanması bekleniyor.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.