Bim 17 Ağustos 2018’de Uygun Fiyatlı iPhone 6 Satışı Yapacak

   Bim tarafından 17 Ağustos 2018’de satışa çıkarılan uygun fiyatlı iPhone 6, iki yıl Apple Türkiye garantisine sahip olacak.

   Bim 17 Ağustos 2018’de Uygun Fiyatlı iPhone 6 Satışı Yapacak

   Müşterilerine her zaman avantajlı satış yapmaya özen gösteren Bim, uygun fiyatlı iPhone 6 satışı yapmak için hazırlanıyor. Bim, gıda sektöründe kampanyalar düzenlerken aynı zamanda teknoloji alanında da farklı kampanyalar düzenlemeye dikkat ediyor. Bim, müşterilerine sunduğu kampanyalara bir yenisini daha ekliyor. 17 Ağustos 2018 tarihinden itibaren, Bim mağazalarından uygun fiyata iPhone 6 alabileceksiniz.

   Bim uygun fiyatlı iPhone 6 özellikleri

   Bim tarafından satışa çıkarılan uygun fiyatlı iPhone 6, iki yıl Apple Türkiye garantisine sahip olacak. Cihazın dahili hafızası ise 32 GB kapasitesinde olacak. Cihaz hali hazırda olan son iOS sürümü iOS 11 ile çalışacak. Aynı zamanda cihazın önümüzdeki günlerde gelecek iOS 12 sürümünü de alması beklenmektedir. Bim uygun fiyatlı iPhone 6 satış fiyatı ise 1.899 TL olacak.

   iPhone 6 Apple Türkiye’de artık satılmıyor

   iPhone 6 modeli artık Apple Türkiye’de satışa sunulmamaktadır. Apple Türkiye üzerinden satın alınabilecek en uygun telefon modeli ise; 2 bin 699 TL fiyata sahip olan iPhone SE cihazlardır. Bim indirim kataloğunda yer alan bir diğer ürün ise; Samsung TA20 model hızlı şarj aletidir. Bu cihazda da Samsung Türkiye garantisi sunulmaktadır. Ürünün katalog fiyatı ise 49.90 TL şeklindedir.

   Bim’in getirdiği teknolojik ürünleri belirli sayıda getireceğini söyleyebiliriz. Bu yüzden cihazları satın almak isteyen kişilerin 17 Ağustos 2018 tarihinde elini çabuk tutması gerekecektir. Cihazların hemen tükenme ihtimali bulunmaktadır.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.