Battlefield 1’in Hikaye Modu Etkileyecek!

   Electronic Arts tarafından geliştirilen Battlefield 1 hikaye modu ile da dikkat çekiyor.

   Battlefield 1’in Hikaye Modu Etkileyecek!

   Son dönemlerin en dikkat çeken oyunlarından bir tanesi Battlefield 1 olurken betası ile dahi milyonlarca oyuncuya ulaşmayı başaran oyunun hikâye modu da oldukça dikkat çekici. Konu ile ilgili yapılan açıklamalarda hikâye modunun özel ve gerçeklik içereceği belirtilirken şimdiden bu durum büyük bir merak uyandırmış durumda.

   Savaşta heyecan artıyor

   Oyuncuların birbiriyle savaşabildiği ve eski savaş yıllarını bilgisayar ortamında yaşayabildiği oyun için geliştirilen hikâye modu, tek bir öyküye ya da tek bir karaktere özgü olmayacak Bu bakımdan farklı tarihi karakterlerin yer alacağı hikâye modu böylece daha gerçekçi bir şekilde sunulabilecek.

   Battlefield 1 hikâye modu için karakterlerin oyunun konusuna uygun olarak Birinci Dünya Savaşı’ndan seçileceği belirtilirken Birinci Dünya Savaşı’nın önemli karakterleri oyuna dahil edilecek. Böylece oyun çok daha gerçekçi bir yapıya kavuşacağı gibi oyunun içine dahil edilecek ana karakterler sayesinde oyunda en çok sevilen ve saygı duyulan karakterleri canlandırılmasına da mümkün kılacak.

   Birinci dünya savaşı yeniden yapılacak

   Konu ile ilgili yapılan resmî açıklamalarda Birinci Dünya Savaşı’nın her detayıyla çok özel olduğu ve savaş olmasına rağmen üzerine çalışılacak ve inceleme yapılabilecek bir tarihi gelişme olarak görülmesi gerektiği belirtildi. Bu bakımdan oyunun geliştirilmesi aşamasında Birinci Dünya Savaşı ile ilgili pek çok özel araştırmanın yapıldığı Battlefield 1 oyunu, bu gelişmeler ile birlikte çok daha başarılı bir hale gelmiş durumda.

   21 Ekim tarihinde resmen piyasaya sunulacak oyun yaşanan bu gelişmeler ile birlikte oyuncularda çok daha fazla bir heyecan yaratmış durumda.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.