Battlefield 1943 PC Sürümü Çıktı

   Çok uzun bir bekleyişten sonra Battlefield 1943 artık bilgisayarda oynanabilecek.

   Battlefield 1943 PC Sürümü Çıktı

   Battlefield 1943, PC platformu için çıkmayan nadir Battlefield serisi oyunlarından birisiydi. Battlefield 1943, 2009 yılında PlayStation 3 ile Xbox 360 konsollarına özel olarak çıkmıştı. Dönemin beğenilen yapımı aslında PC için de DICE tarafından geliştiriliyordu fakat 2011 yılında alınan kararla iptal edilmişti ve bilgisayarda asla oynama fırsatı bulamamıştık.

   Battlefield 1943 PC sürümünü yapımcının yerine hayranlar yaptı

   Yeni yapılan Battlefield 1943 ise aslında resmi bir oyun değil. Battlefield 2 için hazırlanmış bir mod ve orijinal oyunu olabildiğince gerçeğe yakın şekilde tekrar hazırlamışlar. Aynı silahların, araçların ve haritaların kullanıldığı yapımda ABD ve Japonya taraflarında üç farklı sınıf var. Son derece eğlenceli olan ve özellikle Battlefield 1942 sevenlere tavsiye edebileceğimiz oyun epey ilgi gördü.

   Aynı zamanda mod için ilk incelemeler de yayınlandı ve baktığımız zaman çoğunun pozitif yönde olduğunu görüyoruz. Mod DB üzerinden indirebileceğiniz Battlefield 1943’ü oynamak için bilgisayarınızda Battlefield 2’nin de yüklü olması gerekiyor çünkü eklenti onun üzerinden çalışıyor.

   Kısacası, tam 9 yıl sonra PC oyuncularının beklediği oldu ve Battlefield 1943 bir mod yapımcısı tarafından bu platforma getirildi.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.