Atari’nin Yeni Retro Konsolu Satışa Hazır Fakat Dağıtıma Değil!

   Atari’nin Retro temalı yeni konsolu nihayet çıkış yapmaya hazırlanıyor.

   Atari’nin Yeni Retro Konsolu Satışa Hazır Fakat Dağıtıma Değil!

   Daha önce Ataribox olarak da bilinen Atari VCS konsolu ilk duyurulduğu günden bu yana beraberinde bolca soru getirmişti. Bunların pek çoğu cevapsız kalsa da, nihayet ön satış tarihleri ortaya çıktı. Buna göre Atari VCS satışları 30 Mayıs tarihinde başlayacak.

   Tek bir atari VCS sürümü olmayacak

   Atari VCS, Indiegogo gibi platformlarda da satışa açılacak ve 199 dolardan başlayan paketlerle kullanıcılara sunulacak. Peki bu paketlerden kasıt ne?

   Atari konuya ilişkin bir doğrulama yaparken, Atari VCS konsolunun birkaç farklı paketle çıkacağını dile getirdi. Örneğin Atari VCS Collector’s Edition adlı bir koleksiyoncu sürümü yer alacak ve ön tarafı ahşaptan yapılacak. Ayrıca paketin içine klasik joystick ile modern kontrolcü de konulacak. Tabii ki opsiyonel eklentiler yapılması fiyatı da arttıracak.

   Diğer yandan haberler sadece iyi değil, kötüleri de var. Her ne kadar uzun süredir beklense de Atari’nin yeni konsolu biraz daha bekletmeye devam edecek. Konsolun ön satış tarihi 30 Mayıs olarak duyuruldu ve bu tarihte satın alabileceksiniz fakat elinize hemen geçmeyecek. Atari VCS’nin dağıtımının 2019’un bahar aylarında gerçekleşmesi bekleniyor.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.