Asus ZenFone 5 Lite Ortaya Çıktı

   Yeni Asus ZenFone 5 Lite serisi telefon Mart ayında tanıtılacak.

   Asus ZenFone 5 Lite Ortaya Çıktı

   Sıradaki ZenFone serisi akıllı telefon görünüşe göre beklenenden daha yakın. Geçen yıl ZenFone 4 akıllı telefonlar birkaç ay ertelenmişti ve Asus bu sefer yeni cihazlar arasındaki döngü süresini kısaltmayı planlıyor.

   ZenFone 5 Lite: Ne zaman tanıtılacak?

   Asus CEO’su Jerry Shen’e göre ZenFone 5 serisi yeni cihazlar Mart ayının başında tanıtılacak. Buna rağmen daha sonra düzenlenecek olan MWC (Mobil Dünya Kongresi) etkinliğinde gösterilip gösterilmeyeceklerini bilmiyoruz.

   Fakat her ne olursa olsun Asus ZenFone 5 neredeyse tamamen hazır ve yakın bir tarihte satışa çıkacak, hatta Rusya’da sertifika dahi aldı. Cihaz muhtemelen orta sınıf olacak ve 6 inç ekranın yanı sıra Qualcomm işlemci çipsetiyle gelecek. Asus ZenFone 5 Lite’ın Rusya’daki sertifika bilgilerinde model numarası ZC600KL olarak göze çarparken, işlemcide LTE desteği de yer alacak.

   Bunlar dışında Asus ZenFone 5 Lite’a dair başka bir bilgi yayınlanmadı. Yani teknik özelliklerinden henüz haberdar değiliz. Fakat ilerleyen aylarda cihaza dair daha çok bilgiye erişeceğimizi düşünüyoruz.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.