ASUS ZenFone 4 Selfie Lite Sızdırıldı

   Geçen hafta, ASUS ZenFone 4 akıllı telefon serisini tanıtmıştı. Ayrıca seriye yeni bir cihazın daha eklendiği duyuruldu.

   ASUS ZenFone 4 Selfie Lite Sızdırıldı

   Geçen hafta, ASUS ZenFone 4 akıllı telefon serisini tanıtmıştı. Ayrıca seriye yeni bir cihazın daha eklendiği duyuruldu. ASUS ZenFone 4 Selfie Lite adlı akıllı telefonun sızdırılmış bir görüntüsü, ZD553KL model numarası ile ortaya çıktı. Resim, telefonun fiyatlamasının yanı sıra farklı renk modellerini içeriyor.

   ASUS ZenFone 4 Selfie Lite özellikleri neler?

   ASUS ZenFone 4 Selfie Lite, 1280 x 720 piksel çözünürlük sunan 5.3 inç ekrana boyutuna sahiptir. Ekranın altındaki Ana Ekran düğmesi bir parmak izi okuyucu ile etkinleştirilmiş gibi görünüyor.

   ASUS ZenFone 4 Selfie Lite, Snapdragon 425 yonga setinin gücü ve 3 GB RAM ile güçlendirildi. ZenFone 4 Selfie Lite’ın dahili belleği hakkında hiçbir bilgi bulunmamaktadır. Akıllı telefonun harici hafızasında 32 GB microSD kart bulunur.

   Android 7.0 Nougat ve Zen UI’nın özel arayüzü ile birlikte önceden kurulması bekleniyor. Akıllı telefonun arka tarafında 16 megapiksel çözünürlüğün bulunması, faz tespiti ve otomatik netleme gibi özelliklerle birleşecek. Selfie yapısının tam yapılandırması hakkında hiçbir bilgi mevcut değildir.

   ZenFone 4 Selfie ve ZenFone 4 Selfie Pro akıllı telefonlarında olduğu gibi Lite baskısının da 120 derece geniş açılı çift selfie kameralarla gelmesi bekleniyor. ZenFone 4 Selfie Lite pilinin boyutuyla ilgili bilgi yok. ASUS ZenFone 4 Selfie ve ZenFone 4 Selfie Pro sırasıyla 3.000mAh batarya donatılmıştır. Lite baskısının, diğer ZenFone 4 Selfie telefonlardan daha küçük göründüğü için eve daha küçük bir batarya gelebileceği muhtemeldir.

   ASUS ZenFone 4 Selfie Lite fiyatı

   Sızdırılan görüntü, Sunlight Gold, Deepsea Black ve Nane Yeşil gibi üç renk seçeneğinde bulunması bekleniyor. Çin’de akıllı telefonun 1,299 Yuan, yani 195 dolar gibi bir fiyatla satışa sunulması bekleniyor.

   ZenFone 4 Selfie Lite, ZenFone 4 serisinde yedinci akıllı telefon haline gelecekti. Büyük olasılıkla ASUS, 2017’in sonundan önce aynı seride bir miktar cihaz daha ekleyebilir. ZenFone 4 Selfie Lite’ın piyasaya çıkacağı tarih hakkında bilgi yok, ancak yakında piyasaya çıkması muhtemel.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.