Asus Zenfone 3’ün Çıkacağı Tarih Belli Oldu!

   Asus’un merakla beklenen Asus Zenfone 3 uzun süre önce tanıtmış ancak bir türlü Türkiye pazarında satışa çıkartmamıştı. Asus Zenfone 3’ün Türkiye’de satışa çıkacağı tarih belli oldu!

   Asus Zenfone 3’ün Çıkacağı Tarih Belli Oldu!

   Asus’un Zenfone markası ile giriş yaptığı akıllı telefon pazarında Asus kısa zamanda büyük başarı elde etti. Son olarak Asus Zenfone 3’ü tanıtan Asus Zenfone 3’ün tanıtımının üzerinden uzun zaman geçmesine rağmen Zenfone 3’ü bir türlü Türkiye’de satışa çıkartmamıştı. Asus resmi Facebook sayfası üzerinde merakla beklenen Zenfone 3’ün satış tarihini açıkladı. Gerek tasarım gerekse özellikleriyle dikkat çeken Zenfone 3’ün çıkış tarihi haberimizin devamında.

   Ve beklenen tarih açıklandı!

   Asus’un Zenfone 3 modelini merakla bekleyen kullanıcılara Asus sonunda müjdeli haberi resmi Facebook sayfası üzerinden verdi ve Asus Zenfone 3’ün Türkiye’de 1 Aralık itibariyle satışa çıkacağını açıkladı. Asus’un Zenfone 3’ün çıkacağı tarihi açıkladığı paylaşımda yer alan Zenfone 3’te ki Vodafone logosu dikkat çekti. Asus’un Zenfone 3 ailesini öncelikli olarak Vodafone ile satışa çıkartacağı bu anlamda kesinleşmiş oldu.

   Zenfone 3 Deluxe ve Zenfone 3 Ultra’nın fiyat bilgisi yer almıyor!

   Asus Zenfone 3 ile birlikte Zenfone 3 Deluxe ve Zenfone 3 Ultra’nın fiyat bilgisi yer almadı. Ülkemizde dövizin artmasıyla birlikte Asus’un nasıl bir fiyat politikası izleyeceği merak ediliyor.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.