Asus 23 Megapiksel ve 6 GB Ram’le Şaşırtmaya Devam Ediyor!

   Dünyaca ünlü sektör devlerinden olan Asus, tam donanımlı silahlarıyla savaşın tam ortasına girmeye hazırlanıyor. Geçen yıl dünyanın ilk 4 GB Ram’e sahip telefonunu tanıtan Asus, bu yılda çıtayı elinde bulunduruyor.

   Asus 23 Megapiksel ve 6 GB Ram’le Şaşırtmaya Devam Ediyor!

   2015 yılında Zenfone 2 modeliyle getirdiği yeniliklerle çok konuşulan Asus, 2016 yılında da bir üst modeliyle “Asus Zenfone 3” adıyla geliyor. Resmi tanıtımının 30.05.2016 tarihinde yapılacağı belirtilen Zenfone 3 modelinde, Asus hoş tasarımını sürdürdüğü görülürken, tasarım ve dizaynla ilgili görseller gizliliğini koruyor. Dünyanın il 4 GB Ram’e sahip telefonunun da Asus firması tarafından üretildiğini göz önünden bulundurarak, 6 GB Ram’in yine Asus’tan gelmesine şaşırmıyoruz doğrusu.

   Dahili hafızada rekor rakam!

   128 GB dahili hafızasının bulunacağı belirtilen Zenfone 3, tıpkı bir veri ambarını andırıyor.
   Artık herhangi bir uygulama yüklemeden önce hafıza gerekçesiyle başka uygulamaları silmek zorunda kalmayacaksınız. En önemlisiyse, yüksek çözünürlüklü fotoğraflar çekerken hafıza dolu diyerek o hoş anları veya ilginç olayları kaçırmanıza sebep olmayacak. Bu hafıza sayesinde yolculuk esnasında izlemek üzere film stoğu yapabilme lüksüne de sahipsiniz.

   Bu kadar hafızaya ne gerek var?

   Tabi ki yüksek boyutlu hafıza sunan Asus, bu hafızayı doldurabilmenize de yardımcı oluyor. 23 Megapiksel kamerayla gelen Zenfone 3, Full Hd vide o kayıt özelliğine sahip. Cebinizde profesyonel bir fotoğraf makinesi gezdirircesine taşıdığınız Zenfone 3, Asus’un şimdiye kadar ulaştığını satış rekorunu geride bırakacak gibi duruyor.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.