Assassin’s Creed 3 Bedava mı Olacak?

   Oyunseverlerin severek oynadığı yunların başında gelen Assassin’s Creed 3 oyunun bedava olacağı haberleri oyunseverleri heyecanlandırmıştı. İşte Assassin’s Creed 3 bedava olup olmayacağı detayları.

   Assassin’s Creed 3 Bedava mı Olacak?

   Assassin’s Creed oyun serisi oyun severler tarafından oldukça beğenilerek oynanan oyunların başında geliyor. Oyun severlerin severek oynadığı oyun olan Assassin’s Creed 3, 2012 yılında piyasaya çıkmıştı ve kısa süre içerisinde yoğun ilgi görmüştü.

   Oyunun sevilen karakterlerinden olan Ezio karakterini artık içerisinde barındırmayan Assassin’s Creed 3 oyunu oyun severler de büyük bir hayal kırıklığı yaşatmıştı. Assassin’s Creed 3 oyunu buna rağmen oyun severler tarafından çok sevilmiş ve iyi bir satış rakamı elde etmişti. Assassin’s Creed 3 oyunu bugüne kadar ücretli olarak satın alınabiliyordu ancak Assassin’s Creed 3 oyununun yapımcısı olan Ubisoft‘un son açıklamasına göre Assassin’s Creed 3 bedava olacak.

   Assassin’s Creed 3 garklı bir Assassin’s Creed!

   Ubisoft’un Assassin’s Creed 3 oyununu 2012 yılında PC, PS3, Xbox 360 ve Wii U için çıkartmıştı. Assassin’s Creed serisinin 3. oyununda Amerikan Devrimi yılları işlenmişti. Oyun bu sefer intikam konusunu değil özgürlük konusunu işliyordu.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.