Asphalt 9 Legends Mobil Sürüm Çıktı

   Asphalt 9 Legends mobil sürüm Android ve iOS kullanıcılarının uzun bekleyişlerinin ardından nihayet birçok cihaz için indirilebilir durumda.

   Asphalt 9 Legends Mobil Sürüm Çıktı

   Geçtiğimiz aylarda bir video eşliğinde duyurulan Asphalt 9 Legends mobil sürüm çıktı. Asphalt 9 Legends Android ve iOS kullanıcılarının uzun bekleyişlerinin ardından nihayet birçok cihaz için indirilebilir durumda.

   Gameloft’un mobil platformda yarış deneyimini baştan yazdığını iddia ettiği oyun, günümüzde telefonların gelişmiş GPU işlemcilerine sahip olmasına rağmen grafikleri ile birçok cihazı zorlayacak gibi görünüyor.

   Asphalt 9 Legends yenilikler

   Asphalt 9 Legends, yaklaşık 50 tane yeni lisanslı araba, yeni konumlar, 7 kişilik çok oyunculu çevrimiçi özelliği ve daha birçok yenilikle birlikte geliyor. Gameloft’un önceki oyunu olan Asphalt 8 Airborne’ye göre birçok yeniliği beraberinde getirdiğini söyleyebiliriz. Bu sayede oyun 1,5 GB indirme boyutunun hakkını vermeyi başarıyor.

   Asphalt 9 Legends boyutu

   Asphalt 9 Legends, her iki platformda da 1,5 GB indirme boyutuna sahip, bu yüzden iyi bir bağlantı hızına ya da bolca sabra ihtiyacınız var.

   Bu oyunu oynayabilmek için ise Android 4.3 ve üzeri işletim sistemine sahip bir cihaza ya da iPhone 5S ve iPad mini 2 üzeri bir modele sahip olmalısınız.

   Ayrıca performans testlerinde görmeye alışkın olduğumuz ve günümüzde en zorlayıcı oyunlar arasında olan PUBG’ye cihazları zorlama konusunda alternatif olan Asphalt 9 Legends’i yakın zamanda performans testlerinde görebiliriz.

   Asphalt 9 Legends, 25 Temmuz itibariyle Android ve iOS için indirilebilir durumda. Oyunun Android ve iOS ile birlikte Windows 10 gelmesi bekleniyordu ancak bu konuda şimdilik herhangi bir gelişme söz konusu değil. Oyunu indirmek isteyen Android ve iOS kullanıcıları ise oyunun mağaza sayfasına ulaşıp oyunu indirebilirler.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.