Aslan Neferler Tim Anonymous ‘u Darma Dağın Etti

   Anonymous Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankasının sitesine siber saldırıda bulundu bunun üzerine Aslan Neferler Tim Anonymous u darma dağın etti.

   Aslan Neferler Tim Anonymous ‘u Darma Dağın Etti

   İnternetten siber savaşlar git gide kızgınlaşıyor bunun son örnekleri de geçtiğimiz akşam oldu. İnternetin her yere ulaştığı bu devirde normal savaş yerini siber saldırısiber savaşa bırakmış gibi görünüyor.

   Anonymous Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankasının sitesine siber saldırıda bulundu ardından Türk Hacker grubu Aslan Neferler Tim ise Anonymous’un sitesini çökertti.

   Aslan Neferler Tim ise bunun üzerine bir açıklama yaptı açıklamada ‘’Dün geceden beri Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankasına saldıran Anonymous’un resmi web sitesi Aslan Neferler Tim tarafından çökertilmiştir. Sık sık ip değiştiren Anonymous bir ara live yani bedava versiyona geçmiştir görsellerde zaten İngilizce sayfasının çöktüğünü ve bedava versiyondan 5 saniyelik cloudflare uygulaması ile erişim sağlandığı açıklanmaktadır. Sadece buda değil bu grubun arkasındaki tüm ülkelere saldırılarda gelecektir. Ayrıca anoncuların mail sistemi de tarafımızca çökertilmiştir. Sık sık ip değiştiren anonculara saldırımız devam edecektir. ‘’

   Aslan Neferler Tim kimdir?

   Aslan neferler tim açıklamasına bakacak olursak. ”Hiçbir siyasi parti kurum ve kuruluşun güdümünde olmayan, sadece vatanını İslam milletini bayrağını savunan kurumlaşma içinde olan bir oluşumdur. Yaptığımız tüm açıklamalarda ülkesi ve milleti için mücadele eden tüm timler kurumlar bireyler bizim kardeşimizdir diye deklare edilmiştir.

   Bizim savunduğumuz ilkeler çizgiler başkalarının ki ile örtüşüyor diye bizim onlardan olmamız söz konusu değil. Kuruluş bildirgemizde ırkçılık kesinlikle yasaklanmıştır ve kadrolarımızda TÜRK, KÜRT, ARAP, ÇERKEZ, LAZ, ÇEÇEN, ARAP her ırktan kardeşlerimiz vardır ve omuz omuza tek millet olan küffara karşı mücadele edilmektedir.

   Asla ödün vermediğimiz çizgimizden asla ödün vermeden devam edeceğimizi tüm kamuoyuna tekrardan deklare ediyoruz. Yüce YARADAN bizi hak yolunda verdiğimiz savaşta muzaffer etsin… AMİN

   Konu hakkında yorumlarınızı bekleriz.

   YORUMLAR
   1. Semra dedi ki:

    Böyle haberleri duymak gülümsetiyor 🙂

   2. Rıza dedi ki:

    Aslan neferlere nasıl katılabilirim?