Apple’ın Yeni Sürprizi: EarPods

   Apple yeni çıkacağı telefonu iPhone 7 ve iPhone 7 Plus tüm dünyaya tanıtmasına çok az bir zaman kala yeni çıkacak telefonlar hakkında birçok bilgi internet aleminden teknoloji severlere ulaşıyor. Apple’ın yeni çıkaracağı telefonlarının en büyük sürprizi kablosuz kulaklıkları olacak.

   Apple’ın Yeni Sürprizi: EarPods

   Her yıl olduğu gibi bu yılda gündeme bomba gibi düşecek olan Apple yeni telefonunu tanıtmak için gün sayıyor. Apple’ın yeni tanıtacağı telefonlar iPhone 7 ve iPhone 7 Plus olacak. Her yıl ki gibi bu yılda yeni çıkacak olan telefonları için bir sürpriz gerçekleştiren Apple’ın bu yıl ki sürprizi ne olacak diye beklenirken yeni telefonlar hakkında bilgiler internete sızdı. Apple’ın iPhone 7 ve iPhone 7 Plus için büyük bir sürpriz hazırladığı ortaya çıktı.

   Earpods sürprizi

   Yeni telefonlar iPhone 7 ve iPhone 7 Plus’da kulaklık girişi olmayacağı öğrenildi.  Bu durumda bluetoot kulaklık teknolojisinden yararlanması beklenen Apple yeni ürünü olan kablosuz kulaklık EarPods’u tanıtacak. EarPods sayesinde kablosuz kulaklık kullanılacak özelikle spor yaparken ya da rahat hareket edilmesi gereken anlardaki kulaklık kablosu sorunu ortadan kalmış olacak.

   Yeni iPhone’lar daha da ince

   Yeni çıkacak iPhone 7 ve iPhone 7 Plus’lar ile birlikte kulaklık girişi olmayacak. Bu sayede 3,5 mm olan kulaklık girişi kalınlığının ortadan kalktığı ve yeni telefonların daha da ince olabileceği öğrenildi. Daha ince bir telefon olacak yeni telefonların, pillerinin de daha büyük olması tahmin ediliyor.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.