Apple’ın yeni saati Watch 2

   Apple’ın 2 Eylül’de iPhone 7 ile beraber yeni akıllı saati Watch 2’yi de tanıtması bekleniyor.

   Apple’ın yeni saati Watch 2

   Yeni akıllı aaat Watch 2…

   İlk Apple Watch, 2015 yılının başlarında piyasaya sürülmüştü.  İlk Apple Watch‘un tanıtımı piyasaya sürülmesinden 7 ay önce yapılmıştı. Apple’ın bu sefer bu kadar uzun süre beklemeyeceği tahmin ediliyor.  2 Eylül’de tanıtımı yapılacak olan yeni akıllı saat Watch 2, tanıtımın hemen ardından piyasaya sürülecek.  Apple bu uygulamayı iPhonelar da uzun zamandır kullanıyor. Yeni Apple Watch’un pek çok sürprizle beraber gelmesi bekleniyor. Apple Watch’un ilk versiyonu 2 milyon civarında sattı. Yeni Apple Watch’un ne kadar satacağı ise merak konusu.  Yeni akıllı saat, eski versiyonuna göre birçok yenilikle birlikte gelecek. Geçtiğimiz ay duyurulan WatchOS 3 ile birlikte Apple’ın yetenekleri bir hayli artacağa benziyor.  Yeni saat birçok aksesuarı da beraberinde getirecek.

   Kullanıcıları en çok sevindiren yenilikler

   Yeni Apple Watch‘un, kullanıcılarını en çok sevindiren özelliği,  dahili bir kameraya sahip olması. Bu dahili kamera sayesinde kullanıcılar saatleri vasıtasıyla FaceTime görüşmesi yapabilecekler.

   Apple’ın merakla beklenen yeni akıllı saatinin bir diğer müthiş özelliği ise,  telefonunuzdan bağımsız çalışabilecek olması. Eski versiyon benzeri akıllı saatler telefondan bağımsız çalışamıyor ve telefona bağımlılığı arttırıyordu.  Akıllı saatimizin telefonumuzdan bağımsız çalışmasının bir sonucu olarak, saatlere SIM kartı takılabilecek ve wifi özelliği olacak. Yakın zamanda sızdırılan patent bilgileri, yeni akıllı saatin ekranının daha büyük olacağını ve yan tarafında iki adet tuş bulunduracağını işaret ediyor.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.