Apple’ın AirPods’u LeEco’ya İlham Verdi!

   Apple tarafından yapılan 7 Eylül’deki tanıtımda en dikkat çeken ürünlerden birisi Airpods olurken, bu kulaklıklar LeEco için ilham verdi.

   Apple’ın AirPods’u LeEco’ya İlham Verdi!

   Apple tarafından yapılan tanıtım telefon sektöründeki pek çok markayı da etkilemiş durumda. Bugüne kadar pek çok marka tarafından yapılan açıklamalar ile birlikte Apple’a göndermeler yapılırken, bu konuda son gönderme LeEco’dan geldi.

   Çin’in en önemli üreticilerinden birisi olan LeEco, yeni bir model üzerinde çalışırken, yeni model için önemli bilgileri de vermeyi ihmal etmiyor.

   21 Eylül’de tanıtacak!

   LeEco tarafından piyasaya sunulacak yeni amiral gemisi için tarih bilgisi de paylaşılırken, 21 Eylül’de yapılacak tanıtım ile birlikte telefon resmen piyasaya sunulmuş olacak. Yeni modelin LeEco Le Pro 3 olarak adlandırılması beklenirken, yeni telefon ile birlikte Continual Digital Lossless Audio (CDLA) tipindeki USB Type-C destekli kulaklıklar da ücretsiz olarak verilecek.

   Yapılan bilgilendirmelerde bu durumun üzerine özellikle vurgu yapan LeEco, Apple’ın ücretli bir şekilde bun hizmeti sunmasını da böylece eleştirdi. Ücretsiz olarak sunulacak kulaklıklar tıpkı iPhone 7’de olduğu gibi USB Type-C üzerinden bağlanılacak. Bu bakımdan kulaklık girişi kaldırılan bir model de LeEco tarafından sunulmuş olacak.

   LeEco Le Pro 3 özellikleri neler?

   Yeni model hakkında bugüne kadar gelen bilgilerde sistemde yer alması beklenen özellikler şöyle;

   8 GB RAM

   Qualcomm Snapdragon 821 işlemci

   5.000mAh batarya

   5.7 inç Quad HD ekran

   256GB dahili depolama alanı

   12 MP çift arka kamera

   16 MP arka kamera

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.